دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱

با تخصیص امتیاز آموزشی:

مدیریت امور فرهنگی دانشگاه، کارگاه آموزشی "غدیر شناسی" برگزار می نماید

غدیر خم

این کارگاه یک روزه با موضوع "غدیرشناسی" بصورت غیر حضوری و با تخصیص ۴ امتیاز آموزشی جهت کارکنان دانشگاه در روز چهارشنبه، ششم مرداد ماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۳ برگزار خواهد گردید.

به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اقدام به برگزاری کارگاه آموزش غیر حضوری با موضوع "غدیر شناسی" نموده است.

بنابه گزارش مفدا شیراز، به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه ولایت و امامت و همچنین عید بزرگ غدیر خم، مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع "غدیر شناسی" نموده است.

دکتر مریم تقوا درباره برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: کمتر مقطع تاریخی را می‌توان یافت که از حیث سند، اطمینان از اصل وقوع، کثرت راویان و اعتماد، ‌چنین قوتی در حد واقعه غدیر خم داشته باشد.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: اهمیت این رویداد بزرگ را می توان در ابعاد مختلف تاریخی، مذهبی، مدیریتی، علمی و بسیاری زوایای دیگر بررسی نمود و در هر زاویه، سال ها گفتگو کرد.

او افزود: شاید اگر نسل های پیشین، نسبت به تبیین و معرفی زوایای مختلف این رویداد ماندگار تاریخ اسلام، اهتمام بیشتری نموده بودند، بشریت شاهد بروز بسیاری از انحرافات امروزی نبود و جهان امروز، شاهد مرزبندی ها و جغرافیای سیاسی متفاوت تری بود.

دکتر تقوا توضیح داد: کارگاه یک روزه با موضوع "غدیرشناسی" بصورت غیر حضوری و با تخصیص ۴ امتیاز آموزشی جهت کارکنان دانشگاه در روز چهارشنبه، ششم مرداد ماه جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۳ برگزار خواهد گردید.

این متخصص پزشکی اجتماعی، علت برگزاری این کارگاه بصورت غیر حضوری را شرایط کرونایی منطقه و کشور و نیز تلاش برای حفظ سلامت شرکت کنندگان اعلام نمود.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان اظهار داشت: ثبت نام برای حضور در این کلاس آموزشی، از طریق مراجعه به سایت آموزش ضمن خدمت دانشگاه و نیز تماس با رابطین آموزش واحدها میسر می باشد.

مریم تقوا با دعوت از کلیه همکاران دانشگاهی برای حضور در این برنامه آموزشی مفید، برگزاری این کارگاه را بخشی از تلاش های مدیریت امور فرهنگی دانشگاه جهت معرفی و تبیین ابعاد واقعه عظیم غدیر خم معرفی نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.