یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸

توسط مسئول دبیرخانه کمیته حجاب و عفاف دانشگاه صورت گرفت؛

تشریح اقدامات هفته حجاب و عفاف

246

مسئول دبیرخانه کمیته حجاب و عفاف دانشگاه علوم پزشکی ایلام، اقدامات انجام شده این دانشگاه در هفته حجاب و عفاف را تشریح کرد.

به گزارش مفدا ایلام، مسئول دبیرخانه کمیته حجاب و عفاف در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایلام در مورد اقدامات انجام شده دانشگاه در هفته حجاب و عفاف به تبلیغات محیطی اشاره و اظهار داشت: نمایشگاه عکس و پوستر حجاب با عنوان جواهرانه در محل پردیس مرکزی دانشگاه برپا و با طرح پرسش و پاسخ به نفرات برتر پاسخ دهنده جوایزی اهدا شد.

زهرا جعفری ادامه داد: تعداد ۱۲ مورد تخته شاسی با محتوای آیات و روایات و با موضوع حجاب تهیه و به واحدهای تابعه نیز برای نصب، ارسال گردید و همچنین تراکت‌هایی با موضوع حجاب و عفاف تهیه و منتشر گردید و از ظرفیت تلویزیون‌های شهری دانشگاه نیز برای درج پیام و پخش محتواهای مربوطه استفاده شد.

جعفری برگزاری کارگاه‌ها را نیز از جمله برنامه‌های این هفته عنوان کرد و گفت: کارگاه آنلاین "چرا حجاب؟" با دعوت از مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، کارگاه آنلاین "شیوه‌های تبلیغی حجاب" با دعوت از خانم هدی فهمیان، کارگاه آموزشی "مادران آفتاب" در شبکه بهداشت ایوان و با سخنرانی دکتر ویسی مدیر حوزه علمیه خواهران شهرستان ایوان، کارگاه "حجاب و عفاف و تحکیم بنیان خانواده" در شبکه بهداشت ملکشاهی و نیز همایش حجاب با حضور کارکنان و خانواده‌های آنان در مرکز بهداشت شهرستان بدره از جمله کارگاه‌ها و مراسمات برگزار شده در این هفته بوده است.

مسئول دبیرخانه کمیته حجاب و عفاف دانشگاه به برگزاری مسابقات در این هفته هم اشاره و گفت: در این هفته مسابقه نقاشی با موضوع حجاب را ویژه فرزندان کارکنان و اساتید و نیز مسابقه کتابخوانی از کتاب "الگوها، معیارها و ارزش‌های ازدواج" آیت الله مکارم شیرازی ویژه کارکنان، اساتید و دانشجویان برگزار شد.

وی ادامه داد: در شبکه بهداشت شهرستان ایوان نیز مسابقه با موضوع حجاب برگزار شد و به سه نفر از برگزیدگان هدایایی تعلق گرفت و در شبکه بهداشت شهرستان بدره نیز مسابقه کتابخوانی از کتاب "مسأله حجاب" اثر شهید مطهری انجام شد.

زهرا جعفری عنوان کرد: در هفته حجاب و عفاف و با همکاری دانشکده پزشکی، جشن روپوش سفید برای دانشجویان پزشکی ورودی سال ۹۶ برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.