شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۱

در ایام دهه ولایت

برنامه کوهپیمایی بزرگ خانواده برگزار می گردد

کوهپیمایی

این برنامه فرهنگی-ورزشی راس ساعت ۶:۱۰ صبح روز دوشنبه ۴ مرداد ماه جاری از محل دروازه قرآن، جنب رستوران زمرد آغاز شده و تا تپه نورالشهداء ادامه خواهد یافت.

دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری مدیریت تربیت بدنی این دانشگاه، به مناسبت ایام دهه ولایت وامامت، در روز دوشنبه، ۴ مرداد ماه جاری، اقدام به انجام برنامه کوهپیمایی نموده اند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، این برنامه فرهنگی-ورزشی مشترک راس ساعت ۶:۱۰ صبح روز دوشنبه، ۴ مردادماه جاری آغاز خواهد گردید.

دکتر محسن داودی با اعلام این خبر گفت: این برنامه که با همکاری دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه برنامه ریزی شده، با هدف تعظیم و بزرگداشت ایام مبارک دهه امامت و ولایت و نیز زادروز حضرت امام هادی(ع) برگزار می گردد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ارتقاء فرهنگ ورزش های همگانی و نیز تحکیم ارتباطات خانوادگی را از دیگر اهداف برنامه ریزی و اجرای این برنامه معرفی نمود.

او اظهار داشت: این برنامه راس ساعت ۶:۱۰ صبح روز دوشنبه ۴ مرداد ماه جاری از محل دروازه قرآن، جنب رستوران زمرد آغاز شده و تا تپه نورالشهداء ادامه خواهد یافت.

دبیر شورای هماهنگی دانشگاه های علوم پزشکی منطقه جنوب کشور ادامه داد: صرف صبحانه سالم، برگزاری جشن غدیر و میلاد حضرت امام هادی(ع) و نیز اهداء جوائز ارزنده بر اساس قرعه کشی از دیگر بخش های این برنامه مفرح فرهنگی-ورزشی می باشد.

دکتر داودی با دعوت از کلیه کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز و خانواده های آنان برای حضور در این برنامه، محل ایستگاه سرویس ایاب و ذهاب را پارکینگ پشت ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام نمود.

این متخصص پزشکی ورزشی، رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی و پیشگیری از ابتلاء به کووید ۱۹ را الزامی اعلام کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.