شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱

جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

شورای مدیران جیرفت

صبح امروز جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با حضور معاون فرهنگی دانشجویی و سایر مدیران ستادی این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت، در ابتدای این جلسه حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه فرهنگی و دانشجویی در یک هفته گذشته ارائه کرد و در ادامه بر لزوم پیگیری خرید تجهیزات خوابگاه ها و آماده سازی خوابگاه های دانشجویی تا پایان مرداد ماه تأکید کرد.

سپس مدیران واحدها گزارش عملکرد و برنامه های پیشنهادی خود را ارئه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید ، با کلیه واحدها در خصوص ارائه برنامه های پیشنهادی به مناسبت عید غدیر مکاتبه شود، برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت عید غدیر، پیگیری نصب عایق سیستم خنک کننده سالن ورزشی ، گزارش آمار دانشجویان ورودی به خوابگاه های کوثر و شاهد در نیمسال آینده ، تقدیر از دانشجویان عضو پایگاه خبری مفدا به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار و...

لازم به ذکر است در پایان این جلسه از لطف اله درینی رئیس اداره تربیت بدنی و ربابه دادگر کارشناس این اداره با هدا لوح های ارسال شده از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت در خصوص مشارکت در اولین المپیاد ورزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر تقدیر شد.

کد خبرنگار:۲۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.