شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴

به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر:

مدیریت امور فرهنگی دانشگاه مسابقه کتابخوانی برگزار می کند

مسابقه کتابخوانی

منبع کتبی این مسابقه، کتاب ارزشمند "غدیر، قامت ولایت" که مجموعه ای از پرسش و پاسخ ها در مورد رخداد غدیر خم می باشد که توسط گروه تحقیق و تالیف انتشارات خادم الرضا علیه السلام جمع آوری و منتشر گردیده شده است.

مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مناسبت عید سعید غدیر خم، مسابقه کتابخوانی برگزار می کند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز در نظر دارد مسابقه غیرحضوری کتابخوانی با موضوع عید غدیر خم برگزار نماید.

دکتر مریم تقوا درباره این خبر گفت: با توجه به اهمیت تببین جایگاه واقعه غدیر خم و تاثیر این رویداد بر تاریخ اسلام و تشیع لازم دیدیم تا چند برنامه با موضوع این واقعه تاریخی و مذهبی را برنامه ریزی و اجراء نمائیم.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: غدیر، یک رخداد تاریخی صرف یا تنها یک گذرگاه جغرافیایی نیست، بلکه یک سرفصل اعتقادی است که درون‌مایه همه طاعت ها از آن منشاء می گیرد؛ رسالت همه پیامبران در آن مفهوم می‌یابد و همه‌ رشد ها و تعالی ها از آنجا آغاز می‌شود از این رو، شناخت غدیر، از ضروری ترین و بنیادی‌ترین شناخت های اعتقادی است.

این متخصص پزشکی اجتماعی افزود: یکی از این برنامه های تدارک دیده شده، مسابقه کتابخوانی می باشد که به دلیل شرایط کرونایی کشور و منطقه، بصورت غیر حضوری برگزار   می گردد.

او توضیح داد: منبع کتبی این مسابقه، کتاب ارزشمند "غدیر، قامت ولایت" که مجموعه ای از پرسش و پاسخ ها در مورد رخداد غدیر خم می باشد که توسط گروه تحقیق و تالیف انتشارات خادم الرضا علیه السلام جمع آوری و منتشر گردیده شده است.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان اظهار داشت: زمان برگزاری این مسابقه آنلاین ساعت ۱۰ الی ۱۲ روز ۱۰ مرداد ماه جاری و از طریق آدرس الکترونیک farhangi.sums.ac.ir می باشد.

علاقمندان می توانند این کتاب را از سایت های معتبر فروش آنلاین کتاب تهیه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.