شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۸

جلسه بررسی و آسیب‌شناسی اولین رویداد دوشنبه های فرهنگی دانشگاه برگزار شد

مفدا تبریز

در نشست بررسی و آسیب‌شناسی اولین رویداد دوشنبه های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در اتاق  کانون های دانشجویی با حضور نمایندگانی از کمیته های اجرایی، داوری و نظارت برگزار شد و حدود سه ساعت ادامه داشت، نقاط قوت و ضعف این رویداد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش مفدا تبریز، جلسه بررسی و آسیب‌شناسی اولین رویداد دوشنبه های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه، و تعدادی از دبیران و کارشناس کانون های دانشجویی در روز سه شنبه، ۲۹ تیر ماه سال جاری، برگزار شد.

در این نشست حدود سه ساعته که در اتاق  کانون های دانشجویی با حضور نمایندگانی از کمیته های اجرایی، داوری و نظارت برگزار شد، نقاط قوت و ضعف این رویداد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نماینده کانون‌های دانشجویی ضمن ارائه گزارشی از رویدادهای گذشته و اخیر کانون‌های دانشجویی از تمام دبیران به خاطر تلاش هایشان در راستای تحقق شعار رویداد که «همدلی دانشگاهی »بود، تقدیر و تشکر کرد.
مرتضی عبدی، برگزاری این جلسه را فرهنگ سازی برای ارائه ایرادهای کار انجام گرفته شده و کالبد شکافی رویدادی دانست که برای اولین بار به این صورت برگزار شد. در ادامه دبیران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند

جواد زارع، محمد امین صحابی، میثم خاکی، میلاد نامداری، فاطمه اماموردیان و صبا رسولی از جمله دبیرانی بودند که در مورد مسائلی از قبیل ترکیب داوری رویداد دوشنبه های فرهنگی و مقایسه آن با ادوار قبلی هفته فرهنگی و نظرات در خصوص ترکیب آن برای دور بعدی، عدم برگزاری بخش غرفه در رویداد دوشنبه های فرهنگی، ضعف در اطلاع رسانی و پوشش مطلوب رویداد، برگزاری یک هفته یا چند هفته‌ای رویدادهای آینده و تلاش برای حفظ دستاوردهای رویداد دوشنبه های فرهنگی از جمله: همدلی به وجود آمده بین کانون های دانشجویی، بهترین درصد مشارکت کانون‌ها در طول تمام ادوار، داوری کم حاشیه و مطلوب پرداختند.
حمید راستی به عنوان دبیر دوره سوم هفته فرهنگی ضمن حمایت از پیشنهاد افزایش مدت برگزاری رویداد به نقش کارشناس کانون ها و مدیر امور فرهنگی در حفظ همدلی به وجود آمده اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد نشاط برنامه های حضوری را بعد از کرونا مجددا کانون‌ها رقم بزنند.

در پایان محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه، ضمن تشکر از دبیران برگزار کننده رویداد به بررسی اهداف رویدادهای گذشته و کنونی پرداخت و برگزاری دور پنجم هفته فرهنگی را در قالب دوشنبه های فرهنگی برای ایام کرونا ایده‌آل دانست و خاطرنشان کرد خواست وی انجام برنامه‌ریزی‌ها و اجرای تمام برنامه‌ها با آراء و نظر دبیران است و او نیز از نظرات و آرای دبیران حمایت خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.