سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۹

فراخوان ثبت‌نام جشنواره ورزشی مجازی عید تا عید؛

دانشجویان بهشتی از عید قربان تا عید غدیر با جشنواره‌ی ورزشی مجازی همراه ما باشید ‏

فراخوان ثبت‌نام جشنواره ورزشی مجازی عید تا عید

دکتر محمد رستمی‌نژاد اعلام کرد: «جشنواره‌ی ورزشی مجازی عید تا عید با تست تی و حلقه‌ی ‏هولاهوپ ویژه‌ی دانشجویان بهشتی هم‌زمان با عید قربان آغاز می‌شود.»‏

به گزارش مفدابهشتی- دانشجویان دختر علاقه‌مند می‌توانند برای شرکت در این مسابقه‌ها فیلم انجام حرکت ورزشی خود را به شماره واتساپ ۰۹۱۲۳۹۰۷۲۰۷ خانم کریمی و دانشجویان پسر به شماره واتساپ ۰۹۱۹۲۹۴۹۴۱۴ آقای ابراهیمی‌زاده ارسال نمایند.

دانشجویان دقت داشته باشند ابتدای فیلم نام و نام‌خانوادگی و رشته‌ی تحصیلی خود را ذکر نمایند و تنها از شماره تلفن همراه خود برای ارسال فیلم انجام حرکت ورزشی اقدام کنند.

گفتنی‌ست مهلت ارسال فیلم تا ۹ مردادماه است.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن آرزوی سلامت برای مدافع سلامت، خواستار حضور فعال دانشجویان بهشتی در مسابقات مذکور شد.

نحوه‌ی انجام تست T: برای انجام تستT  ابتدا از نقطه‌ی شروع ۲ متر به سمت مرکز T و نقطه‌ی ۱ می‌دود؛ سپس ۱ متر به سمت راست و نقطه‌ی ۲، سپس ۲ متر به سمت چپ و نقطه‌ی ۳، در ادامه ۱ متر به طرف مرکز و نقطه‌ی ۱ برمی‌گردد و درنهایت ۲ متر به نقطه‌ی شروع برمی‌گردد و حرکت تمام می‌شود.

در این آیتم کم‌ترین زمان انجام حرکت ملاک داوری‌ست.

مسابقه‌ی حلقه‌ی هولاهوپ: در انجام حرکت با حلقه‌ی هولاهوپ، حلقه را به دور کمر بچرخانید و بیش‌ترین مدت زمان انجام حرکت ملاک داوری‌ست.

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر می‌توانید از شماره تفلن ۲۲۴۳۹۸۴۴ یا صفحه اینستاگرام تربیت بدنی به نشانی @sbmu_sport  ارتباط بگیرید.

یادآوری می‌شود به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

انتهای خبر

کد خبرنگار: 110113

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.