سه‌شنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰

مجوز انتشار ۴ نشریه دانشجویی جدید در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل صادر شد/ تجلیل از دبیر سابق خانه نشریات دانشجویی

اردبیل/ نشریات

با برگزاری جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، مجوز انتشار ۴ نشریه دانشجویی جدید در دانشگاه صادر شد.

به گزارش مفدا اردبیل، جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ظهر امروز با حضور دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، دکتر دادخواه از راهیابی ۱۰ اثر از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مرحله نهایی داوری جشنواره تیتر ۱۲ خبر داده و اشاره کرد که این موفقیت در سال‌های گذشته بی‌سابقه بوده است.

درخواست صدور مجوز برای نشریه‌های دانشجویی در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت و نشریه پاتولب به صاحب امتیازی محمد علی رنجبر، مدیر مسئولی نوید شهبازی و سردبیری علی عزیزی در قالب فصلنامه و با موضوع علمی مجوز انتشار دریافت کرد.

همچنین نشریه‌های ذهن آرا به صاحب امتیازی کانون ذهن آرا، مدیر مسئولی سهند نامی و سردبیری فاطمه قربانی اشرف و هپاتوسایت به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی کیوان لشکری و سردبیری سینا امینی با موضوع علمی نیز مجوز انتشار خود را دریافت کردند.

با مجوز انتشار نشریه هویجززز، به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی اسما امیری و سردبیر نگین شفیقی نیز موافقت شد.

در این جلسه از فاطمه فرجی، فارغ التحصیل رشته پرستاری و دبیر سابق خانه نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تجلیل شد.

خبرنگار: محمدرضا فرض اللهی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.