شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱

در نشست شورای مرکزی صنفی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با معاون فرهنگی دانشجویی مطرح شد؛

بازسازی و راه اندازی مجدد فضای ورزشی مجموعه شهید کاویانی دانشکده دندانپزشکی گامی موثر در ارتقاء نشاط و شادابی دانشجویان

شورای صنفی/مشهد

نشست مشترک اعضای شورای مرکزی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با معاون فرهنگی دانشجویی به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل رفاهی دانشجویان در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا مشهد، نشست مشترک اعضای شورای مرکزی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با معاون فرهنگی دانشجویی به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل رفاهی دانشجویان در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.
در این نشست که دکتر محمد اسماعیل زاده مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و قائم مقام معاون فرهنگی دانشجویی، دکتر علی صباغ گل مدیر امور دانشجویی و دکتر محمدعلی سردار مدیر تربیت بدنی، مسئول انتظامات کوی پردیس و مسئول اداره مشاوره و سلامت روان نیز حضور داشتند دانشجویان ضمن تشکر از راه اندازی و بهسازی مجموعه ورزشی شهید کاویانی  دانشکده دندانپزشکی این اقدام را  گامی موثر در ارتقاء نشاط و شادابی دانشجویان برشمردند.
اعضای شورای مرکزی شورای صنفی همچنین به بیان برخی از پیشنهادات و درخواست های دانشجویان پرداختند که مهمترین مباحث مطرح شده در خصوص سرعت بخشیدن به استفاده دانشجویان شورای صنفی در کنار دانشجویان تشکل‌های دانشجویی از اتوماسیون اداری بود که دکتر اسماعیل زاده قول مساعدت در این خصوص را داد.

همچنین دبیر شورای صنفی خواستار برطرف نمودن مشکلات رفاهی دانشجویان در بیمارستانها از جمله بهسازی کمدهای دانشجویان و بحث تغذیه دانشجویان کارآموزی و کارورزی که شیفتهای لانگ دارند شد که مقرر شد در این خصوص شورای صنفی نامه ای جهت طرح در هیات رئیسه دانشگاه آماده نماید.

افزایش تعداد سرویس‌های ایاب و ذهاب در نوبت عصر جهت دانشجویانی که در بیمارستان های آموزشی مشغول هستند، هماهنگی جهت واکسیناسیون و اطلاع‌رسانی در این خصوص، پیگیری خوابگاه متاهلین، پیگیری سیستم اتوماسیون تغذیه دانشکده های اقماری، احداث و جانمایی ایستگاه ها و دوچرخه های بایدو در محیط پردیس و دانشگاه   و پیگیری فضای سرپوشیده ورزشی برای دانشجویان  دختر خوابگاهی از جمله مسائل مطرح شده در این جلسه بود که توضیحات از سوی مسئولان در این خصوص ارائه شد.

در این نشست همچنین دکتر محرری به شروع تعمیرات درخوابگاه گلستان اشاره کرد و گفت: بنا به تصمیمات اتخاذ شده قرار است این خوابگاه به منظور تعمیر خرابی سیستم لوله کشی به مدت یک ماه تعطیل باشد.

وی افزود: درخواست ما از اعضای شورای صنفی این است که بابت تعطیلی یک ماهه خوابگاه گلستان و توجیه دانشجویان با ما همکاری نمایند.

معاون فرهنگی دانشجویی از خرید ۱۴ دستگاه ماشین لباسشویی برای استفاده دانشجویان خوابگاهی خبر داد و افزود: استفاده صحیح و عدم بار اضافه بر دستگاهها قطعا به طول عمر دستگاه کمک می کند درخواست ما از شما این است در این خصوص دانشجویان را توجیه کنید و چون گذشته بازوی یاری گر ما باشید.

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.