دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۷

صبح امروز برگزار شد؛

تجلیل معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از زحمات رئیس و کارکنان مرکز بهداشت زاهدان

تجلیل

آئین تجلیل از رئیس و جمعی از کارکنان مرکز بهداشت زاهدان در امر مدیریت واکسیسناسیون استان، با حضور معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در محل دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا_زاهدان، صبح امروز در محل دفتر معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، آئین تجلیل از رئیس و جمعی از کارکنان مرکز بهداشت زاهدان در امر مدیریت واکسیسناسیون استان، با حضور دکتر علیرضا انصاری مقدم معاون فرهنگی و امور دانشجویی و دکتر محمد خمرنیا، مدیریت فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم دکتر جلیل نجاتی، رئیس مرکز بهداشت زاهدان ضمن تشکر از معاون و مدیران حوزه فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه بابت همکاری همه جانبه در خصوص گسترش مراکز واکسیسناسیون و تجهیز دو سالن بزرگ این مجموعه به نخستین پایگاههای تجمیعی واکسیسناسیون افزود: خوشبختانه با حضور نماینده گان تام الاختیار وزارت محترم بهداشت در استان، استان سیستان و بلوچستان به دروازه سنی واکسیسناسیون در کشور تبدیل شده و واکسیسناسیون پایین ترین گروههای سنی ابتدائا در این استان آغاز و سپس در سایر نقاط کشور شروع میگردد.
دکتر نجاتی در ادامه ضمن اشاره به استقبال گسترده شهروندان زاهدانی از تولید ملی و واکسن ایرانی افزود: از روز جمعه هجدهم تیر ماه تاکنون در پنج مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید۱۹ در شهر زاهدان، نزدیک به ده هزار نفر از گروههای هدف بالای ۵۰ سال دوز اول واکسن کووایران برکت را دریافت نموده اند.
همچنین با شروع واکسیسناسیون گروه های سنی بالای ۴۵ سال نیز جمعیت کثیری از هم استانی عزیزمان به مراکز واکسیسناسیون مراجعه و دوز اول واکسن خود را تزریق نموده اند.
دکتر جلیلی نجاتی به افتتاح نخستین پایگاه واکسیسناسیون خودرویی در بلوار جمهوری شهر زاهدان و مرکز واکسیسناسیون در دانشگاه آزاد اسلامی شهر زاهدان نیز اشاره نمود و افزود: به یاری خدا صبح امروز شاهد افتتاح دو مرکز دیگر از مجموع پایگاههای تجمیعی واکسیسناسیون در شهر زاهدان بودیم و امیدوار هستیم با گسترش هرچه بیشتر این مراکز، میزان دوز های تزریقی و افراد واکسینه شده را جهت مقابله با این ویروس خطرناک افزایش دهیم.
رییس مرکز بهداشت زاهدان به حضور دانشجویان داوطلب در مراکز واکسیناسیون حوزه شهر زاهدان نیز اشاره نمود و افزود: حضور داوطلبانه دانشجویان در مراکز واکسیسناسیون و کمک به کارکنان مرکز بهداشت نمونه بارزی از خدمت صادقانه و خالصانه این دانشجویان به مردم عزیز استان در راستای ارتقای ایمنی و سلامت آنان است.
امیدواریم به یاری این عزیزان و حمایت گروههای جهادی بویژه بزرگمردان بسیج جامعه پزشکی توفیق خدمت بیشتر به هم استانی های عزیزمان را داشته باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.