دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۸

تقدیر از یک فرآیند رشته مهندسی بهداشت محیط در چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری

چهاردهمین جشنواره شهید مطهری

در چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری، از یک فرآیند برتر آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حیطه مدیریت و رهبری آموزشی تقدیر شد.

به گزارش مفدا - گناباد و به نقل از وب‌دا، فرآیند بکارگیری مباحث حقوقی کاربردی مرتبط با فعالیت‌های بازرسان بهداشت محیط در کوریکلوم رشته مهندسی بهداشت محیط در حیطه مدیریت و رهبری آموزشی در چهاردهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری به عنوان فرآیند برتر انتخاب شد.

دکتر سید محمدحسین بحرینی طوسی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و رئیس شورای کلان منطقه ۹ آمایشی و جشنواره آموزشی شهید مطهری با اهدا لوح تقدیری ضمن تبریک این موفقیت، اظهار امیدواری کرد که با تلاش و همت مضاعف شاهد ارتقاء آموزش عالی در حوزه سلامت و تحقق کامل برنامه‌های دانشگاه در عرصه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی باشیم.

دکتر بحرینی طوسی خاطرنشان کرده است: امروزه در اجرای طرح تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی گناباد جایگاه ویژه و در خور توجهی در بین دانشگاه‌های کشور دارد که این مهم جز با همکاری و مشارکت منسجم فعالان عرصه آموزش دانشگاه محقق نمی‌شد. در همین راستا نتایج و دستاوردهای موفق و ماندگاری به دست آمده که در قالب فرآیندها و تجارب موفق قابل ارائه و انتشار می‌باشد.

یادآور می‌شود، رویا پیروی مینائی، فاطمه پورحاجی، مجتبی افشارنیا و احمد طاهری صاحبان این فرآیند بودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.