دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳

اولین کتاب شعر فعال نشریاتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز منتشر شد

حیرت

اولین مجموعه شعر رباعی "یاسین ظرافت" فعال نشریاتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تحت عنوان "حیرت" در حال حاضر در کتابفروشی‌های معتبر کشور و نیز سایت های فروش آنلاین کتاب قابل دسترسی و خرید می باشد.

به گزارش مفدا تهران، اولین مجموعه شعر یاسین ظرافت، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و عضو خانه نشریات جنوب کشور به چاپ رسید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مجموعه اشعار "یاسین ظرافت" دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز در قالب کتاب منتشر شد.

دکتر مریم تقوا درباره این خبر گفت: این مجموعه شعر که تحت عنوان "حیرت" و در قالب رباعی از این دانشجوی هنرمند دانشگاه به چاپ رسیده اولین اثر مکتوب در قالب کتاب از اوست.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، ادامه داد: این کتاب که در قطع وزیری و توسط انتشارات "فصل پنجم" با تیراژ ۳۰۰ جلد منتشر شده، حاصل سرمایه گذاری مشترک صاحب اثر و این موسسه چاپ و انتشار است.

مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان اظهار داشت: این مجموعه، شامل گزیده رباعیاتی از این شاعر جوان می باشد که در زمینه های مختلف عاشقانه، اجتماعی، طنز و آیینی سروده شده و ایده ای نو در پشت هر رباعی پنهان می باشد که مخاطب را با خود همراه می کند.

او افزود: "یاسین ظرافت" دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی این دانشگاه، از فعالان عرصه نشریات و رسانه های دانشجویی، مدیر مسئول نشریه دانشجویی "ویژ" بوده که در حال حاضر عضو ثابت خانه نشریات جنوب کشور نیز می باشد.

این متخصص پزشکی اجتماعی با تبریک به این دانشجوی هنرمند، از آمادگی مدیریت امور فرهنگی دانشگاه برای حمایت های مادی و معنوی در حد بضاعت و وسع این نهاد فرهنگی و در چارچوب مقررات از فعالین هنری و فرهنگی در رده های کارکنان، دانشجویان و اساتید خبر داد.

اولین مجموعه شعر رباعی "یاسین ظرافت" تحت عنوان "حیرت" در حال حاضر در کتابفروشی های معتبر کشور و نیز سایت های فروش آنلاین کتاب قابل دسترسی و خرید می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.