دوشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۲

رییس اداره رفاه و تعاون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد؛

ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان مقاطع تخصص ، فوق تخصص و دکتری تخصصی

بیمه دستیاران

دانشجویان مقاطع دستیاری تخصصی و فوق تخصصی و دکتری تخصصی روزانه و غیر روزانه متقاضی بیمه تامین اجتماعی میتوانند تا تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۰ با مراجعه به پرتال رفاهی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

به گزارش مفدا مشهد، ناهید باقری رییس اداره رفاه و تعاون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد از ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان مقاطع تخصص ، فوق تخصص و دکتری تخصصی خبر داد و گفت: دانشجویان مقاطع دستیاری تخصصی و فوق تخصصی و دکتری تخصصی روزانه و غیر روزانه متقاضی بیمه تامین اجتماعی میتوانند تا تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۰ با مراجعه به پرتال رفاهی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

وی همچنین تصریح کرد: دانشجویانی که قبلا در پرتال رفاهی ثبت نام نموده اند نیز تا تاریخ ۶ مرداد ماه جاری فرصت دارند مدارک را به اداره رفاه دانشجویان تحویل نمایند.

باقری با تاکید بر اینکه دانشجویان جهت دریافت تسهیلات ملزم به ارائه تعهد محضری مورد تایید صندوق میباشند افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی https://v-student.mums.ac.ir/images/v-student/documents/refah/۱۳۹۹.pdf نمونه فرم تعهد محضری را دانلود نمایند.

رییس اداره رفاه و تعاون دانشجویان مراحل ثبت نام را تشریح کرد و گفت: دانشجویان می بایست مراحل زیر را جهت ثبت نام طی نمایند:

مراجعه به پرتال رفاهی به آدرس https://portal.srd.ir/login.aspx?univ=۱۵۵

انتخاب گزینه درخواست وام نوع وام را بیمه تامین اجتماعی انتخاب و در پایان برای نهایی کردن ثبت نام بر روی دکمه ثبت درخواست ،کلیک نمایند.

تکمیل فرم درخواست وام از قسمت درخواست های جدید، و تحویل فرم به همراه سند تعهد محضری(ارائه آخرین حکم کارگزینی ضامن و یا پروانه کسب الزامی است) به اداره رفاه دانشجویان  

وی خاطر نشان کرد: بعد از بررسی و تائید اسناد توسط صندوق رفاه دانشجویان، پیامک اطلاع رسانی از سوی صندوق رفاه برای دانشجویان متقاضی ارسال تا نسبت به ثبت نام در سامانه غیر حضوری بیمه تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir و انعقاد قرارداد به صورت انفرادی اقدام نمایند.

 دریافت دستورالعمل تسهیلات 

خبرنگار: لیلا حاجی زاده

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.