یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴

ثبت نام درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» به صورت مجازی

مبانی طب ایرانی و مکمل

دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۱۴۰۰ دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند برای گذراندن درس دو واحدی «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» به صورت مجازی ثبت نام کنند.

به گزارش مفدا، دو واحد درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» برای دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ارائه شده و پنجمین فراخوان این درس دو واحدی ویژه دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور است.

دانشجویان از ۲۶ تیرماه تا ۶ مردادماه ۱۴۰۰ فرصت دارند نسبت به ثبت نام برای اخذ این واحد درسی اقدام کنند.

دانشگاه علوم پزشکی مجازی، با استناد به مصوبه شصت و پنجمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور (۱۴ اسفند ۹۵) با مشارکت دفتر طب ایرانی و مکمل، هیات ممتحنه و ارزشیابی رشته طب سنتی و دبیرخانه‌های تخصصی دو واحد درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» را برای دانشجویان علوم پزشکی ارائه می‌کند.

گروه هدف دانشجویان علوم پزشکی است و این درس برای دانشجویان دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و کارشناسی پیوسته رشته‌های پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی و تغذیه به صورت اجباری و برای دانشجویان سایر رشته‌های علوم پزشکی به صورت اختیاری ارائه می شود.

ثبت نام دانشجویان صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق لینک ثبت نام در وب سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی به آدرس http://vums.ac.ir انجام خواهد شد.

بر اساس تقویم آموزشی ثبت نام در روزهای ۲۶ تیر تا ۶ مرداد صورت می گیرد و کلاس مجازی ارائه درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» از ۱۰ مردادماه در دانشگاه علوم پزشکی مجازی شروع می‌شود. این کلاس مجازی ۶ شهریورماه به پایان می‌رسد.

آزمون الکترونیک این درس در ۹ شهریورماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود و نمرات دانشجویان به دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی تا پایان شهریورماه اعلام می‌شود.

شهریه درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» برای دانشجویان غیرشهریه پرداز دانشگاه های علوم پزشکی به صورت رایگان است و سایر دانشجویان شهریه پرداز و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با احتساب ۴۰ درصد تخفیف باید ۳ میلیون و ۵۲۵ هزار و ۱۲۰ ریال (۳۵۲ هزار و ۵۱۲ تومان) بپردازند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.