یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰

برگشت هزینه با گواهی آزمایش؛

اطلاعیه سازمان سنجش درباره متقاضیان کرونا مثبت آزمون تولیمو

تولیمو

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: اگر فردی بعد از ثبت نام و قبل از تاریخ برگزاری آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو به کرونا مبتلا شود، باید درخواست خود را به همراه گواهی تست کرونا ارائه دهد.

به گزارش مفدا، با توجه به مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا، متقاضیان تمامی آزمون ها از جمله شرکت کنندگان در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو باید علاوه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، از زمان ورود به حوزه امتحانی تا پایان آزمون از ماسک استفاده کنند.

استفاده از ماسک در حوزه امتحانی برای همه عوامل اجرایی نیز الزامی است. چنانچه متقاضی از زدن ماسک امتناع کند، این عمل او تخلف محسوب شده و با متقاضیان متخلف برابر ضوابط برخورد خواهد شد.

اگر فردی بعد از ثبت نام و قبل از تاریخ برگزاری آزمون تولیمو به ویروس کرونا مبتلا شود، باید ۴۸ ساعت قبل از روز آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در قسمت پیشخوان خدمات الکترونیک به نشانی http://darkhast.sanjesh.org/ درخواست خود را به همراه گواهی آزمایش تست کرونا به سازمان سنجش ارائه کند.

سازمان سنجش آموزش کشور براساس درخواست متقاضی، نسبت به عودت هزینه ثبت نام یا شرکت در آزمون مرحله بعدی اقدام خواهد کرد.

آزمون زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو در نوبت ۱۶۳ در روز ۱۲ مرداد، نوبت ۱۶۴ در روز ۲۶ مرداد، نوبت ۱۶۵ در روز ۹ شهریور و نوبت ۱۶۶ در روز ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ در مراکز تعیین شده برگزار می شوند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.