شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۴

با برگزاری انتخابات؛

دبیر و اعضای شورای مرکزی کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود مشخص شدند

هلال احمر شاهرود

پس از برگزاری انتخابات الکترونیک، ترکیب شورای مرکزی کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود مشخص و دبیر این کانون نیز انتخاب شد.

به گزارش مفدا شاهرود، با پیوستن اعضای جدید، فعالیت‌های کانون فرهنگی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در میان استقبال چشمگیر دانشجویان دوباره از سر گرفته شد. انتخابات شورای مرکزی این کانون با مشارکت ۵۵ عضو اجرایی در انتخابات ۲۳ تیر برگزار شد که طی آن ۶ نفر از بین ۱۱ نامزد به این شورا راه یافتند. بر این اساس، مهران عامری، سلمان مشیری، آیدا قاسمی حداد، آیت عباسی، مبینا خان‌محمدی و سجاد حسام به عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی کانون انتخاب شدند.

همچنین در نخستین نشست شورای مرکزی، مهران عامری با رأی اعضاء به عنوان دبیرکل کانون هلال احمر برگزیده شد. در این نشست درخصوص ساختار کانون نیز تصمیم گیری و مسئولان معاونت‌های پنجگانه مشخص شدند. به این ترتیب سلمان مشیری مسئولیت معاونت بودجه و مالی، آیدا قاسمی معاونت روابط عمومی و IT، آیت عباسی معاونت آموزش و پژوهش، مبینا خان محمدی معاونت فرهنگی و هنری و سجاد حسام معاونت خدمات‌رسانی و سازندگی را بر عهده گرفتند.

گفتنی است در این نشست برای اجرای پروژه‌های کانون هلال احمر در تابستان نیز برنامه‌ریزی شد. علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و عضویت در کانون دانشجویی هلال احمر، می‌توانند به آیدی  @helal_shmu مراجعه کنند.

پیش از این انتخابات شورای مرکزی کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به دلیل به حد نصاب نرسیدن آراء کسب شده به دور دوم کشیده شده بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.