شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸

انتشار فراخوان جشنواره ملی «عصر کرونایی»

مفدا تبریز

محور علمی جشنواره ملی «عصر کرونایی» شامل «پیشگیری از بیماری کرونا»، «تشخیص بیماری کرونا» و «درمان بیماری کرونا» است و «تجربه های موفق» به عنوان محور مدیریتی معرفی شده است. همچنین محور فرهنگی دربرگیرنده بخش های ادبی، فیلم و هنرهای تجسمی است. 

به گزارش مفدا تبریز، دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری، جشنواره ملی «عصر کرونایی» را در محورهای فرهنگی، علمی و مدیریتی با موضوعات و رشته های مختلف و مشارکت کلیه مدیران، اساتید، کارمندان، صنعتگران و دانشجویان سراسر کشور برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، محور علمی شامل «پیشگیری از بیماری کرونا»، «تشخیص بیماری کرونا» و «درمان بیماری کرونا» است و «تجربه های موفق» به عنوان محور مدیریتی معرفی شده است. همچنین محور فرهنگی دربرگیرنده بخش های ادبی، فیلم و هنرهای تجسمی است. 

گفتنی است برای نفرات اول تا سوم در محور فرهنگی و محورهای علمی و مدیریتی، جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است و این جشنواره هیچ گونه محدودیتی برای شرکت کنندگان ندارد و از تمامی اساتید، دانشجویان، پرسنل، سراسر کشور و نخبگان غیردانشگاهی دعوت به مشارکت شده و مهلت شرکت در این جشنواره و ارسال آثار تا ۱۵ شهریور است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره ملی «عصر کرونایی» می توانند به آدرس اینترنتی این جشنواره به نشانی https://nfocera.ir مراجعه کنند. همچنین کانال اطلاع رسانی این جشنواره به شناسه  nfocera@ و صفحه اینستاگرامی به نشانی nfocera.ir در اختیار مخاطبان قرار دارد. 

 فرهنگ‌سازی و نمایش ایثار و مجاهدت‌های مدافعین سلامت، پرورش و توانمندسازی ایده‌ها و نوآوری‌های خلاقانه در جهت پیشگیری، تشخیص و درمان کرونا،  حفظ و ارتقا سرمایه‌های نظام سلامت، تبادل تجربه و دانش مدیریتی و ایجاد هم‌افزایی، صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های سازمان، کمک به اجتماعی‌سازی دانش و تجربه، ارتباط سازمان با سازمان‌های دیگر و تقویت مدیریت مشارکتی هشت هدف اصلی این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

فراخوان جشنواره عصر کرونایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.