شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۱

آغاز مهلت مجدد ثبت نام دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی

علوم آزمایشگاهی

امکان مجدد برای ثبت نام در دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی از امروز ۲۶ تیرماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی آغاز شد.

به گزارش مفدا - گناباد و به نقل از ایسنا، دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی با توجه به اصلاحیه آیین نامه نحوه اجرای تبصره ۲ ماده ۴ قانون اصلاح برخی از مواد قانون مربوط به مقررات دوره پزشکی، دارویی و مواد خوراکی مصوب سال ۱۳۶۷ مجلس شورای اسلامی و ابلاغی معاون آموزشی وزارت بهداشت برگزار می شود.

آزمون کتبی دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی صبح روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود و داوطلبانی که تاکنون در این آزمون ثبت نام نکرده اند می توانند از امروز شنبه ۲۶ تا فردا یکشنبه ۲۷ تیرماه نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات خود از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام کنند.

افراد دارای دکتری تخصصی Ph.D یا تخصص در یکی از رشته های علوم آزمایشگاهی پزشکی (ایمنی شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی، باکتری شناسی (میکروب شناسی) پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون) مجاز به ثبت نام در این فراخوان هستند.

تعداد سوالات آزمون کتبی ۱۵۰ سوال است و آزمون کتبی صبح روز پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود. بر اساس شرایط، آزمون کتبی ممکن است به صورت الکترونیک و یا کاغذی باشد.آزمون مصاحبه مبتنی بر سوابق حرفه ای و علمی داوطلبان انجام خواهد شد. جزئیات مربوط به سوابق مورد بررسی در آزمون مصاحبه از طریق اطلاعیه های بعدی اعلام می شود.

دانش آموختگان خارج از کشور در صورتی که عنوان مدرک ارزشیابی شده آنها مطابق موارد اعلامی باشد و یا دارای کارت و شماره نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی باشند، مجاز به ثبت نام در این فراخوان هستند. پذیرش در دوره تکمیلی تخصصی علوم آزمایشگاهی از طریق آزمون کتبی با سهم ۶۷ درصد و مصاحبه با سهم ۳۳ درصد انجام خواهد شد.انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ۱۰۰ ساعت کارگاه و سمینار علمی و آموزشی برگزار کردند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.