شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۲

کانون دانشجویی فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان دبیر و اعضای مرکزی خود را شناخت

گیلان

انتخابات کانون دانشجویی فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از طریق سامانه کانون‌های فرهنگی وزارت بهداشت برگزار شد و اعضای شورای مرکزی علیرضا پور خدایی را به عنوان دبیر این کانون انتخاب کردند.

به گزارش مفدا گیلان، در اولین جلسه شورای مرکزی کانون فعالیت های جهادی دانشجویی دانشگاه که با حضور مدیر فرهنگی و فوق برنامه و روسای اداره فرهنگی و فوق برنامه و کارشناس این حوزه برگزار شد. اعضای شورای مرکزی کانون دانشجویی فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان براساس تعداد آرای ماخوذه که توسط  سامانه کانون های فرهنگی، بصورت مجازی در دو مرحله در تاریخ ۱۴ و ۱۵ تیر ماه برگزار گردید مشخص شدند.

لازم به ذکر است، پس از رای‌گیری صورت گرفته پنجعضو اصلی و  دو عضو علی‌البدل شورای مرکزی این کانون مشخص و علیرضا پور خدایی به عنوان دبیر کانون دانشجویی فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان انتخاب شد بر این اساس  زهرا فتحی با ۲۵ رای، علیرضا پورخدایی با ۱۵ رای، فاطمه خسروی با ۱۳ رای، افشین پناهی با ۱۲ رای و سیده معصومه پورطالب با ۸ رای به عنوان اعضای اصلی این کانون و زهرا لطیفی با ۷ رای و فاطمه شیرینی با ۴ رای به عنوان اعضای علی البدل این کانون انتخاب شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.