شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲

مشارکت حداکثری در انتخابات نظام پزشکی کردستان/ پایان شمارش آراء

مشارکت حداکثری در انتخابات نظام پزشکی کردستان/ پایان  شمارش آراء

رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی استان کردستان از مشارکت حداکثری و حضور پرشور کادر سلامت در انتخابات نظام پزشکی این دوره خبر داد.

دکتر صدیق جدیدالاسلامی در حاشیه برگزاری هشتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی که روز جمعه همزمان با سراسر کشور در کردستان برگزار شد، اظهار کرد: مشارکت گسترده  در  انتخابات نظام پزشکی یکی از مولفه‌های اصلی قدرت، توسعه و سرمایه اجتماعی نظام و عملکرد دانشگاه خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه همواره انتخابات مظهر اراده ملی و نماد مردم سالاری است، تصریح کرد: همچون ادوار گذشته مشارکت حداکثری در انتخابات، عامل صیانت از اقتدار کشور است.
این مقام مسئول با بیان اینکه میزان استقبال از انتخابات مذکور، امسال فراتر از همیشه بوده است، ادامه داد: شمار حضور حداکثری رای دهندگان  در مقایسه با مدت مشابه سال تایید کننده این امر است.
دکتر جدیدالاسلامی  با بیان اینکه انتخابات نظام پزشکی مطابق با آئین نامه برگزاری انتخابات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب‌  اخذ رای سطح استان برگزار شد، از مشارکت حداکثری و حضور پرشور کادر سلامت در انتخابات نظام پزشکی این دوره در استان خبر داد. 
رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی کردستان گفت: 
 در این دوره از انتخابات،  ۱۲۱ نفر در  گروه‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، علوم آزمایشگاهی، لیسانسه های پروانه دار و بالاتر و گروه مامایی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
دکتر جدید الاسلامی
 بیان کرد:  انتخابات این دوره در پنج حوزه واجد شرایط اخذ رای با حضور ۱۲۱ کاندیدا در حوزه های سنندج، سقز، مریوان، قروه و بیجار برگزار شد.
وی با بیان اینکه بعد از اتمام زمان رای گیری و شمارش آرا  ۶۱  نفر در سطح استان انتخاب می‌شوند، تصریح کرد: از این تعداد  ۱۷ نفر در حوزه سنندج و در سایر حوزه‌ها هر کدام ۱۱ نفر معرفی خواهند شد.
رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی کردستان در پایان به پاس حضور باشکوه وگسترده  اکثریت اعضای سازمان در انتخابات نظام پزشکی این دوره از همه شرکت‌کنندگان و همکاران  قدردانی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.