شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳

سالن ورزشی ۲۲ بهمن دانشگاه علوم پزشکی زاهدان دومین سالن ورزشی و پایگاه تجمیعی واکسیسناسیون در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان است

shgk

عملیات تسطیح درب ورودی مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن دانشگاه با همت و همکاری شهرداری، مرکز بهداشت و معاونت دانشجویی در حال اجرا است.

به گزارش مفدا_زاهدان، آقای نادر شهرکی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفتگو با خبرنگار مفدا زاهدان ضمن اشاره به تسریع در امر واکسیسناسیون در حوزه استان سیستان و بلوچستان و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: با توجه به افزایش موارد ابتلا و بستری در مجموعه بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه و همچنین شیوع گونه دلتا ویروس در این منطقه، روند واکسیسناسیون در حوزه دانشگاههای استان با شدت بیشتری نسبت به متوسط کشوری پیگیری میشود و مراکز واکسیسناسیون با حجم زیادی از مراجعان هر روزه همراه می باشند.
به همین جهت حوزه تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز با مساعدت معاونت محترم فرهنگی و همکاری با مرکز بهداشت زاهدان، دو مجموعه ورزشی ولایت و ۲۲ بهمن را به عنوان نخستین پایگاههای تجمیعی واکسیسناسیون در استان پس از تعطیلی یکساله این مجموعه های ورزشی به جهت شیوع کرونا، مجددا بازگشایی نمود.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه در ادامه نیز در خصوص اقدامات صورت گرفته جهت تجهیز این مجموعه های ورزشی افزود: خوشبختانه سالن ورزشی ولایت به همت معاونت محترم حوزه فرهنگی و امور دانشجویی و مرکز بهداشت زاهدان تجهیز و زیرساخت های لازم جهت واکسیسناسیون اشخاص در آن فراهم شد.

در حوزه تجهیز مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن نیز روز گذشته با همکاری سه مجموعه شهرداری، مرکز بهداشت زاهدان و مجموعه دانشگاه، عملیات تسطیح مسیر ورودی به این مجموعه ورزشی آغاز شد و هم‌اکنون نیز با مساعدت مهندس محمد امیر براهویی، معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان و شهردار منطقه 2 در حال انجام می باشد.

   

نادر شهرکی در پایان از خرید ۴ دستگاه فن، جهت تهویه هوای این سالن ورزشی نیز توسط یکی از خیرین محترم زاهدانی خبر داد و افزود: به همت یکی از خیرین گرانقدر زاهدانی نیز ۴ دستگاه فن به همراه هزینه نصب و راه اندازی آن به سالن ورزشی ۲۲ بهمن کمک شده است که در امر تجهیز این سالن کمک شایانی را به حوزه دانشگاه نموده است. 
امید است با پوشش گسترده واکسیسناسیون در کشور شاهد ریشه کنی و شکست هر چه زودتر این ویروس باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.