شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵

جلسه فوری کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

دکتر صادق نیت: تعیین تکلیف مناسب و به هنگام بیماران سرپایی کووید برای مدیریت تخت‌های بستری و ویژه ضروری است

شریعتی

جلسه فوق‌العاده کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی باهدف مدیریت بهتر حجم بالای بیماران سرپایی در موج پنجم کرونا برگزار و تصمیم گیری و برنامه عملیاتی هریک از مدیریت ها اعلام شد.

به گزارش مفدا تهران، مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، باهدف مدیریت و کنترل حجم بالای مراجعان سرپایی در موج پنجم کووید 19، جلسه فوق‌العاده کمیته بحران مجتمع، چهارشنبه 23 تیر 1400 با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر سید علی دهقان منشادی معاون درمان، دکتر سیدرضا رئیس کرمی معاون آموزشی، دکتر محمدرضا صالحی استاد بیماری‌های عفونی، دکتر محسن نصیر طوسی هیئت‌علمی گروه داخلی،دکتر زهرا جهانگرد رئیس داروخانه های بیمارستانی، فاطمه کی خواه رئیس درمانگاه‌ها و سایر اعضا در سالن شورای ریاست این مرکز برگزار شد.

دکتر صادق نیت با اشاره به گستردگی موج پنجم پاندمی کرونا و افزایش بار مراجعان سرپایی به این مرکز در روزهای اخیر گفت: این مجتمع با تمام ظرفیت خود در حال خدمت‌رسانی به بیماران است.

وی همچنین با تأکید بر اهمیت مدیریت تخت‌های بستری و تعیین تکلیف به هنگام بیماران سرپایی مبتلا به کووید تصریح کرد: ضروری است نسبت به تجویز داروهای مناسب برای بیماران سرپایی به‌منظور کاهش مدت اقامت بیماران و فواصل چرخش تخت در بخش‌های بستری کووید فوراً تدابیر لازم اندیشیده شود.

توضیح این که در این جلسه با همفکری همه اعضا و به اقتضای شرایط بحرانی موج پنجم کرونا در خصوص برنامه عملیاتی هریک از مدیریت های این مجتمع تصمیم گیری و برای اجرای فوری به واحدهای مربوطه اعلام شد.

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.