پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۴۸

در سومین جلسه کارگروه مشورتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مطرح شد:

بهره برداری مطلوب از ظرفیت های فرهنگی دانشجویان و اساتید/ حمایت از ایده ها و خلاقیت دانشجویان، اساتید و کارکنان

سومین جلسه کارگروه مشورتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

سومین جلسه کارگروه شورای مشورتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به منظور بهره‌مندی از توان و ظرفیت دانشجویان، اساتید و کارکنان دربخش های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش مفدا یاسوج، این کارگروه با حضور اکثریت اعضا و به ریاست دکتر سید ابوالقاسم هادی نیا، معاون فرهنکی و دانشجویی دانشگاه  روز دوشنبه۲۱ تیر ماه ۱۴۰۰  برگزار شد.

دکتر هادی‌نیا پس از خیر مقدم  و معرفی اعضای جدید کارگروه، محور این نشست را بررسی نتایج دومین جلسه کارگروه مشورتی اعلام کرد و لزوم برپایی نشست‌های مستمر و منظم شورای مشورتی برای بهره برداری مطلوب از ظرفیت‌های فرهنگی دانشجویان اساتید و کارکنان دانشگاه، مشارکت در اجرا و پیگیری مصوبات جلسات کارگروه و جاری سازی آنها در دانشگاه را مورد تاکید قرار داد.

وی با عنوان  اینکه در بخش فرهنگی لازم است کارهای جدید و هماهنگ، توام با خلاقیت و ایده‌های نو و تاثیر گذار انجام شود، اظهار داشت: این کارگروه مشورتی فرصتی ایجاد می‌کند که دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه بتوانند اظهار نظر کنند و در حوزه‌های مختلف مشورت بدهند و در این راستا از حضور افرادی با فکر و نگاه فرهنگی، در هر تخصص و جایگاهی که در دانشگاه دارند، استقبال می‌کنیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در ادامه با تاکید بر اینکه کار فرهنگی را باید از خودمان شروع کنیم تصریح کرد: برای رسیدن به نتیجه مطلوب فرهنگی باید نقشه راه داشته باشیم و حمایت از ایده‌ها و خلاقیت‌های همکاران و دانشجویان باید در دستور کار این کارگروه قرار گیرد.

در ادامه هر یک از اعضا و دانشجویان طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی خود را در خصوص موانع و مشکلات حوزه  فرهنگی و دانشجویی و نحوه تامین امکانات رفاهی دانشجویان، برگزاری جشنواره‌های دانشجویی ویژه تشکل ها، کانون ها، انجمن های علمی و نشریات دانشجویی جهت ایجاد انگیزه در دانشجویان، ساماندهی روزمه فعالیت های فرهنگی دانشجویان و اساتید و نیز برگزاری برنامه های ورزشی ویژه کارکنان مطرح کردند و راهکارهای لازم بررسی و تبادل نظر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.