سه‌شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰

در سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات علوم پزشکی وارستگان تصویب شد

2 نشریه دیگر هم به جمع نشریات علوم پزشکی وارستگان اضافه شد

نظارت بر نشریات

22 تیر ماه سومین جلسه کمیته ناظر بر نشریات مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برگزار شد و با صدور مجوز 2 نشریه موافقت گردید و نشریه های انارستان و فراسو مورد بررسی قرار گرفتند.

در سومین  جلسه کمیته ناظر بر نشریات مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان که 22 تیر ماه که  با حضور دکتر جاوید  مدیر امور فرهنگی دانشگاه  به عنوان دبیر کمیته، دکتر مقبلی، دکتر سیفی و دکتر حسن زاده مسئولین فعالیت های دانشجویی ، خانم ربیعی کارشناس امور فرهنگی  برگزار شد،  توضیحاتی درباره عملکرد نشریات ارائه شد و همچنین درخواست نشریه تخصصی علوم آزمایشگاهی به نام لبوسیت و همچنین نشریه مذهبی رضوان که به صاحب امتیازی کانون قرآن وعترت ماوا میباشد موافقت شد.

همچنین نشریه انارستان مورد ارزیابی قرار گرفت که همه عضای کمیته ناظر از عملکرد این نشریه و نظم و رعایت توالی و همچنین محتوای انارستان ابراز خرسندی کردند. نشریه فراسو نیز بررسی شد و اصلاحات لازم به آنها ابلاغ خواهد شد. با توجه به زمان امتحانات  به نشریه اورگانو نیز فرصتی 14 روزه داده شد تا بتواند در نیمه اول مرداد اولین شماره خود را منتشر کند.

گفتنیست «کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی»‌ زیر نظر «شورای فرهنگی دانشگاه» تشکیل می‌شود و وظایفی همچون بررسی درخواست و صدور مجوز انتشار، نظارت بر عملکرد نشریات دانشگاهی و تذکر اولیه در صورت لزوم،  رسیدگی به تخلفات و شکایات ناشی از عملکرد نشریات دانشگاهی، نظارت بر حسن اجرای این دستورالعمل، مصوبات و شیوه‌نامه‌های شورای مرکزی ناظر، بررسی محتوایی نشریات دانشگاه در جلسه ماهیانه کمیته ناظر و ارسال نتایج آن به شورای مرکزی ناظر، برگزاری دوره‌های آموزشی برای متقاضیان نشریات دانشجویی اعم از صاحبان امتیاز، مدیران مسئول، سردبیران و سایر عوامل اجرایی بر اساس برنامه آموزشی شورای مرکزی ناظر را بر عهده دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.