سه‌شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷

دکتر رستمی‌نژاد اعلام کرد؛

قدردانی معاون آموزشی وزارت بهداشت از مدیران نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر

قدردانی معاون آموزشی وزارت بهداشت برای مدیران نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با حضور مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، روز دوشنبه ۲۱ تیر ماه از دکتر زالی، دکتر امام‌هادی و دکتر رستمی‌نژاد قدردانی کرد.

به گزارش مفدابهشتی- دکتر رستمی‌نژاد مدیر تربیت بدنی دانشگاه اعلام کرد: «در جلسه‌ی هیأت رییسه‌ی دانشگاه، با حضور دکتر علی‌اکبر حق‌دوست معاون آموزشی و دکتر محمد تاج‌فر مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از دکتر علی‌رضا زالی رییس دانشگاه و قائم مقام المپیاد، دکتر امام هادی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و دبیر المپیاد و دکتر رستمی نژاد مدیر تربیت بدنی دانشگاه و معاون اجرایی نخستین المپیاد ورزشی مجازی  دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور  قدردانی شد.»

متن لوح قدردانی چنین است:

فداکاری شهیدان و گذشت خانواده‌ها و حضور رزمندگان ما بود که ابرهای تیره و تار آن روزگار دشوار را از افق زندگی این ملت زدود. «رهبر معظم انقلاب»

استاد ارجمند جناب آقای دکتر محمد رستمی‌نژاد

معاون محترم اجرایی نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر

«خدمت به خانواده‌ی شهدای گران‌قدر و ایثارگران والامقام»، بسی ارزشمند و ستودنی‌ست. اینک، به پاس تلاش ارزنده‌ی جناب عالی در برگزاری باشکوه نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور، از آن جناب عالی قدردانی و تشکرمی‌نمایم و از خداوند متعال، برایتان موفقیت و سربلندی مسألت دارم.

دکتر علی اکبر حق دوست

معاون آموزشی

گفتنی­‌ست نخستین المپیاد ورزشی مجازی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برگزار شد.  

انتهای خبر

کد خبرنگار: ۱۱۰۱۱۳

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.