یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴

یادداشت روز ششم؛

رویداد: رسانه‌ی من کمپین تبلیغاتی دارد

یادداشت روز ششم رویداد رسانه من

۲۰ تیرماه، ساعت کاری دانشگاه تغییر کرد. ۷ صبح تا ۱۳. پس دبیرخانه در بخش مجازی فعالیت خود را ادامه می‌دهد. منتها تلفن ثابت را تا ساعت ۱۳ پاسخ می‌دهیم.

به گزارش مفدا بهشتی؛ تابستان است و کرونا هم‌چنان در پیک... پس دیدار با دانشجویان به شکل حضوری کم‌تر ممکن است. تصمیم اعضای دبیرخانه بر این شد که تبلیغات افزون بر فضای محیطی در فضای مجازی هم پیش بتازد؛ البته برنامه‌های مفصلی چیده شد.

نشست گروه با دستورجلسه‌ی کمپین تبلیغاتی سه‌نفره برگزار شد. دکتر باقری و مسعود آقایی و آتنا حسینی. از مصوبات نشست، یکی این بود که دو کار جذاب انجام بشود: دکتر حسین نظری کار فتوواک را با کانون نگاه دانشجویی پیش ببرد؛ و انجمن شعر و داستانی هم به شکل پخش زنده از صفحه‌ی اینستاگرام مفدابهشتی با موضوع‌های رویداد و با حضور استادان فن انجام گیرد. و البته همه‌ی این ایده‌ها وقتی پخته شد، و قوام آمد،

به جوایز برگزیدگان، هدیه‌ی نقدی و تندیس رویداد هم فکر شد و چندین نمونه تندیس را بررسی کردیم. آن‌چه در شأن کلان‌منطقه ۱۰ کشوری باشد و برندگان.

جلسه که تمام شد، دکتر باقری نامه‌ی اطلاع‌رسانی رسمی برای دانشکده‌ها و مدیریت‌ها را تنظیم کرد؛ مسعود آقایی در گروه واتساپی کارگاه‌های خبرنگاری مفدا پوستر را به اشتراک گذاشت و یکی از استندها را در لابی ساختمان شماره۲ مستقر کرد؛ بعد در پورتال معاونت دانشجویی و فرهنگی یک باکس ویژه برای «رویداد: رسانه‌ی من» باز کرد، با این نشانی « https://b۲n.ir/n۵۰۸۷۰». بعد از آن هم به رابطان خبر زنگ زد و پوستر و کپشن را ویژه‌تر فرستاد تا در شبکه‌های مجازی مرتبط با دانشجویان خود کار کنند.

اما بشنوید از آتنا حسینی؛ او کپشنی به همراه لینک سایت مفدا و پورتال معاونت آماده کرد و برای دکتر نظری فرستاد تا برای کانال‌های رسمی دانشجویی ارسال شود؛ بعد کپشن صمیمانه‌تری برای اعضای دبیرخانه در گروه واتساپ فرستاد، تا تبلیغات دانشکده‌یی خود را در گروه‌های مجازی کلاسیِ دانشجویان آغاز کنند. سپس نشست و ایمیل رویداد را چک کرد و آثاری را که ارسال شده بود، در بخش دپوی آثار هر رشته جاگذاری کرد.

نشست و چند طرح تندیس را جدا کرد و قرار شد ایده‌های تندیس را جمع‌آوری کند، که معلوم شود، سرانجام پیشنهاد دفتر روابط عمومی برای شکل تندیس چه باشد.

ساعت ۱۳:۳۰ بود که آتنا حسینی و مسعود آقایی رفتند، تا باقی ارتباط تا شب در گروه واتساپی دبیرخانه و به شکل مجازی ادامه یابد.

الهام باقری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.