پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹

جشنواره دابسمش دانشجویی برگزار می شود

دابسمش

کانون طنز دانشگاه خوارزمی با همکاری کانون فضای مجازی جشنواره دابسمش دانشجویی را برگزار می کند، دانشجویان از یک تیر ماه ۹۶ تا آخر شهریور۹۶ برای ارسال آثار خود فرصت دارند.

به گزارش مفدا، کانون طنز دانشگاه خوارزمی با همکاری کانون فضای مجازی جشنواره دابسمش دانشجویی را برگزار می کند. مرحله ارسال آثار در مرحله اول از اول تیرماه الی آخر شهریورماه سال ۹۶ است و مرحله دوم مسابقات بین دانشگاه های کشور برگزار خواهد شد.

شرایط شرکت در دابسمش دانشجویی

در شرایط شرکت دانشجویان در دابسمش آمده است، دانشجویان فقط از آهنگ های معرفی شده استفاده کنند، زمان استفاده شده کمتر از یک دقیقه و بیشتر از سه دقیقه نباشد. همچنین تعداد نفرات حاضر در دابسمش بیش از ۵ نفر نباشد. رعایت موازین شرعی و حجاب کامل بانوان الزامی است و کیفیت ویدیوی ارسالی و دقت در صداگذاری اهمیت بالایی دارد.

همچنین در انتهای دابسمش اسم و مشخصات بازیگران و فیلمسازان آورده شود و حتما در فضای دانشگاه (خوابگاه، کلاس‌ها، محوطه دانشگاه) فیلمبرداری انجام شود.

به گزارش مهر، دانشجویان علاقمند می توانند دابسمش های خود را با عنوان مسابقه دابسمش به آیدی@saman۰۰۰z  ارسال کنند. دانشجویان می توانند موزیک های منتخب مسابقه را از کانال طنزپردازان دانشگاه خوارزمی @otagh۲۷khu دریافت کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.