چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹

لاری در اختتامیه نخستین رویداد دوشنبه‌های فرهنگی:

دانشگاه علوم پزشکی تبریز از برترین دانشگاه‌های کشور در حوزه فرهنگی است

دکتر لاری

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اظهار کرد: ما به شما دانشجویان بسیار باور داریم و اگر خودباوری و امید داشته باشید می‌توانید کارهای خیلی بزرگی انجام دهید. من معتقدم که هرجا کار فرهنگی را به دانشجویان سپردیم، موفق بودیم.‌

به گزارش مفدا تبریز، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در اختتامیه نخستین رویداد دوشنبه‌های فرهنگی که روز دوشنبه، ۱۴ تیرماه سال جاری، در اتاق کانون‌های مدیریت فرهنگی دانشگاه برگزار شد، با ابراز خرسندی از قرار گرفتن در جمع دبیران کانون‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز، خاطر نشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز از لحاظ فرهنگی بسیار قوی است و فعالیت های متنوع و متکر دانشجویان این دانشگاه نماد بارزی از این موضوع است.

دکتر سیما سادات لاری با بیان اینکه ما در این دو سال تمام تلاش خود را برای اعتلای فعالیت های دانشجویان در حوزه فرهنگی به کار بستیم، تاکید کرد: با وجود همه مشکلاتی که کرونا به وجود آورد، فضای خوبی برای فعالیت‌های فرهنگی وجود داشت.

سخنگوی وزارت بهداشت با تقدیر از دانشجویان فعال فرهنگی، بیان داشت: شما در کنار حضور در بیمارستان‌ها، نگذاشتید که فعالیت‌های فرهنگی تعطیل شود.‌

وی افزود: احساس می کنم که جایگاه معاونت های فرهنگی و دانشجویی نسبت به گذشته چند سطح ارتقا یافته است و حرکت رو به رشدی به کمک دانشجویان داشته‌ایم.

 لاری اشاره‌ای به تشکیل مجمع‌های تخصصی کانون‌ها کرد و تصریح کرد: ما خیلی تلاش کردیم تا برای کانون‌ها مجوز مجمع بگیریم. کانون‌هایی که مجوز مجمع دارند، خیلی خوب تجربیاتشان را در مجمع به یکدیگر منتقل می‌کنند.

معاون فرهنگی وزارت بهداشت بیان داشت: ما به شما دانشجویان بسیار باور داریم و اگر خودباوری و امید داشته باشید می توانید کارهای خیلی بزرگی انجام دهید. من معتقدم که هرجا کار فرهنگی را به دانشجویان سپردیم موفق بودیم.‌

سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید براینکه یکی از اهدافی که داشتم این بود که فراجناحی عمل کنم و به همه بها بدهم، خاطر نشان کرد: هر کدام از تشکل‌ها بخواهد بیشتر از بقیه بزرگ شود، رشد کاریکاتوری رخ می‌دهد.

وی در پایان بار دیگر بر ویژگی‌های ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تبریز اشاره و تاکید کرد: تبریز در اکثر زمینه‌ها همیشه تک رقمی بوده است و در جشنواره نشریات، جشنواره‌های قرآنی، ورزشی و... همیشه درخشیده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.