سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۷

مدیر امور آموزش دانشگاه علوم پزشکی زنجان در مصاحبه با مفدا زنجان ؛

فقط برخی از دروس دانشکده داروسازی و دندان پزشکی به صورت کشوری خواهد بود

امانلو اصلی

دکتر سعید امانلو مدیر آموزش دانشگاه علوم پزشکی زنجان ، در مصاحبه اختصاصی با مفدا زنجان به سوالات دانشجویان درباره نحوه برگزاری ترم تابستان پاسخ داد.

مدیر امور آموزش دانشگاه علوم پزشکی زنجان ، در مصاحبه اختصاصی با  خبرنگار مفدا زنجان به سوالات درباره نحوه برگزاری ترم تابستان پاسخ داد.

متن مصاحبه به شرح زیر است:

*ارائه دروس اختصاصی و عمومی در این ترم به چه صورت خواهد بود ؟ و اینکه کدام دروس به صورت کشوری و کدام دروس به صورت دانشگاهی برگزار میگردد؟

-در رابطه با کشوری یا دانشگاهی بودنِ دروس، فقط برخی از دروس دانشکده داروسازی و دندان پزشکی به صورت کشوری خواهد بود و مابقی دروس دانشگاهی ارائه میشوند . در رابطه با دروس عمومی ( گروه معارف ) با استعلامی که دکترشاهمرادی مدیرگروه محترم گروه معارف دانشگاه از گروه معارف استان داشته اند ، دروس معارف به صورت دانشگاهی با ظرفیت محدود ( حداکثر 45 نفر ) برگزار خواهد شد . لذا خواهشمندیم فقط دانشجویانِ دارای شرایط خاص که در سنوات و دروس پیش نیاز آنها مشکلی پیش آمده درخواست برداشتن این دروس را بدهند .


*ترم تابستان مجازی خواهد بود یا حضوری؟ 

- به احتمال خیلی زیاد هم کلاس ها و هم امتحان به صورت مجازی خواهد بود .


*تاریخ شروع و پایان ترم تابستان به چه صورت است ؟

 -تاریخ دقیق شروع و پایان این ترم برای هر درس و هر دانشکده متفاوت است و  در آیین نامه  ترم تابستان ذکر شده است لذا دانشجویان محترم به آیین نامه مربوط مراجعه کنند .

*اینکه یک  تعدادی از دانشجو ها نمیتوانند در سامانه انتخاب واحد کنند چیست ؟

- مهلت انتخاب واحد حداکثر تا یازدهم تیرماه بوده و به همین دلیل سامانه برای انتخاب واحد بسته میباشد اما تا 15 تیرماه با مراجعه به آموزش دانشکده ها ، امکان ثبت درخواست وجود دارد . 

*نکته قابل توجه اینکه با توجه به فشرده بودن این ترم احتمال اینکه نمرات دانشجویان تحت تاثیر قرار گیرد وجود دارد لذا انتخاب این ترم برای دانشجویان ورودی 99 که نیم سال خود را با تاخیر شروع کرده اند و برای دانشجویانی که شرایط خاص و ضروری ندارند پیشنهاد نمیشود . 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.