دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶

اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال ۱۴۰۰ برگزار شد

شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

باحضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش مفدا یاسوج: در سیزدهمین روز از تیرماه سال ۱۴۰۰ اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور تمامی اعضای این شورا در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

 این جلسه با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم آغاز شد و در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر مسعود داستار، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن خوشامدگویی به اعضای جلسه، توسعه ی عرصه فرهنگی دانشگاه ها را یکی از وظایف اصلی و مهم معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برشمرد و هم چنین بر ترویج ازدواج و نهادینه کردن ازدواج دانشجویی در دانشگاه تاکید نمود.

در ادامه جلسه دکتر پرویز یزدانپناه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، با اشاره به شیوع پیک جدید کرونا در استان اظهار داشت: امیدواریم با استفاده از ظرفیت کادر درمان، بهداشت و هم چنین دانشجویان بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

وی با تاکید بر مسئله ی فرهنگ و گسترش دادن فعالیت‌های فرهنگی ضمن تشویق نمودن دانشجویان به انجام کارهای فرهنگی افزود: موضوعات فرهنگی آنچنان مهم و با اهمیت هستند که در کنار رسالت‌های اصلی دانشگاه قرار دارند و همه ما برای تحقق و اهداف و برنامه‌های این عرصه باید تلاش کنیم.

دکتر سید ابوالقاسم هادی نیا، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی انجام شده در ماه‌ها و سال گذشته از تلاش‌های کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و هم چنین نهاد های دانشجویی تقدیر و تشکر به عمل آورد و گفت: با وجود شرایط کرونایی فعالیت های فرهنگی خوبی در این مدت انجام شد و حضور حداکثری دانشجویان در برنامه ها وجود داشت و دستاوردهای خوبی از طرف کانون ها، تشکل ها و انجمن های علمی دانشگاه داشتیم.

 گفتنی است در این جلسه اعضای شورای فرهنگی در خصوص برنامه‌های پیشنهادی تشکل ها، کانون ها و انجمن های  علمی دانشجویی و تصویب برنامه‌ها به تبادل نظر پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.