یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲

فراخوان تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در طرح شهید وزوایی:

پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

بنیاد ملی نخبگان

بنیاد ملی نخبگان بر اساس «آیین‌نامه پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور»، در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان برتر دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند.


به گزارش مفدا زنجان به نقل از وبدا،  با عنایت به آغاز فرآیند اجرای شیوه نامه  پشتیبانی از فعالیتهای علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ طرح شهید وزوایی (برای دانشجویان دانشگاههای کشور، ثبت نام دانشجویان از تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱لغایت ۱۴۰۰/۴/۳۰ به مدت یک ماه و غیر قابل تمدید(از طریق سامانه سینا    http://sina.bmn.ir انجام خواهد گردید.
 
خاطر نشان می سازد: در تبصره ۱ ماده ۱ شیوه نامه سالجاری تغییر قابل توجهی نسبت به سالهای گذشته صورت گرفته و آن اعمال امتیاز ویژه برای دانشگاههای مشارکت کننده در تأمین منابع مالی طرح میباشد؛ به نحوی که در صورت مشارکت حداقل بیست درصدی واحدهای آموزشی ( دانشگاهها، پژوهشکده ها و دانشکده ها و ...) در تأمین منابع مالی برای پشتیبانی همه برگزیدگان خود، حد نصاب برگزیدگی متقاضیان مشغول به تحصیل در آن واحد، ۸۶ درصد حد نصاب سایر برگزیدگان با شرایط مشابه در نظر گرفته خواهد شد. لذا در صورت علاقه مندی برای اخذ امتیاز مذکور تا مورخ ۱۶ تیر ماه سالجاری به این بنیاد اعلام گردد.

لازم به ذکر است؛ زمان ثبت نام دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی و دکتری حرفه ای ( دیپلم به دانشگاه)، در موعد مقرر اطلاع رسانی خواهد شد.

برای دریافت فراخوان کلیک کنید
برای
 دریافت شیوه نامه کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.