یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۰

جزئیات برگزاری چهاردهمین جشنواره کارآفرینی برتر

جشنوراه کارآفرینی

ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه شروع و تا دهم مردادماه ادامه دارد.

مفداایران- ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر در سطح ملی و استانی از اول تیرماه شروع و تا دهم مردادماه ادامه دارد.

جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود و تاکنون سیزده دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است.

 شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنان به عنوان الگو، به آحاد مردم خصوصاً جوانان؛ ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری؛ ایجاد فضای تعامل و همکاری میان فعالان عرصه‌های مختلف اقتصادی- اجتماعی؛ هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه اقتصادی کشور را از مهم ترین اهداف این جشنوارهاست.

شایان توجه است که کارآفرینی فرایندی است که از طریق آن فرد کارآفرین ضمن شناسایی فرصت‌ها از طریق نوآوری و پذیرش مخاطره، ارزش جدیدی در حوزه‌های اقتصادی یا اجتماعی به وجود می‌آورد و به علت تغییر و تحولی که در شیوه‌های متداول ایجاد می‌ کند، نقش مهمی در پایدارسازی اقتصاد کشور  دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران افزود: فرایند ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر از اول تیر تا ۱۰ مرداد  است و متقاضیان می‌توانند برای نام نویسی به سامانه جشنواره کارآفرینان برتر به آدرس KARAFARINANEBARTAR.IR  یا KARAFARINANEBARTAR.MCLS.GOV.IR مراجعه کنند.

 تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره ها را بخش گردشگری و صنایع دستی است که به عنوان یکی از بخش های تخصصی جشنواره در کنار بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه شده است.

شایان توجه است که جشنواره چهاردهم در حالی آغاز به کار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندمی کرونا نیز بوده اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته اند بقای خود را حفظ کنند که در مسیر نوآوری گام برداشته باشند.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.