پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱

جلسه ناظم و ناظمه‌های خوابگاه‌های دانشجویی با معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد

اردبیل/ خوابگاه

جلسه ناظم و ناظمه‌های خوابگاه‌های دانشجویی با "دکتر بهروز دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه صبح امروز در جلسه با ناظم و ناظمه‌های خوابگاه‌های دانشجویی اظهار داشت: خوابگاه‌های دانشجویی از جمله حساس‌ترین بخش‌های دانشجویی است و ناظم و ناظمه‌های خوابگاه‌ها وظیفه سنگینی در این رابطه بر عهده دارند.

وی گفت: ناظم و ناظمه‌های خوابگاه‌های دانشجویی باید به عنوان برادر و خواهر مهربان برای دانشجویان باشند و با ارتباط مناسب مشکلات دانشجویان را بررسی کرده و آنها را پیگیری کنند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: تمامی مسائل و مشکلات که دانشجویان در خوابگاه‌ها با آن مواجه هستند باید سریعا توسط ناظم و ناظمه‌ها به مسئولان معاونت دانشجویی انعکاس داده شود.

دکتر دادخواه تصریح کرد: ترغیب دانشجویان برای استفاده از فضاهای فرهنگی خوابگاه‌ها نیز باید مورد توجه واقع شده و اگر از مهرماه شاهد حضور دانشجویان باشیم، باید از این فضاها به نحو احسن استفاده شده و ناظم و ناظمه‌های خوابگاه در نگهداری از آنها تمام تلاش خود را انجام دهند. 

خبرنگار: آرش رنجبر

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.