چهارشنبه ۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹

جلسه شورای ناظر بر انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

بوشهر

جلسه شورای ناظر بر انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی به‌صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، دراین نشست اعضا انجمن علمی دانشجویی دانشگاه در خصوص مشکلات و مسائل انجمن های علمی بحث و گفت‌گو کردند.

معاون فرهنگی دانشجویی ضمن تشکر از فعالیت های گسترده و بسیار فراگیر انجمن های علمی در مورد عدم همکاری اساتید برای چندمین بار تذکر داده و خواستار همکاری و تعامل اساتید با دانشجویان شدند.

 دانشجویان حاضر در جلسه مورد عدم همکاری اساتید اظهار نگرانی کرده  و آن را یکی از دلایل دلسردی و بی انگیزگی دانشجویان عنوان کردند.

  معاون آموزشی برای رفع این مشکل به دانشجویان امیدواری دادند که  برنامه و فعالیت‌های اطلاع داداه شده به معاونت آموزشی را برای همکاری اساتید پیگیری کنند، و هیچ برنامه ای بخاطر عدم همکاری اساتید لغو نخواهد شد.

دکتر "اکرم فرهادی" در خصوص مسائل مالی یادآوری کرد: مشکل کمبود بودجه و اعتبار وجود دارد ولی هیچ فعالیت و برنامه ای از انجمن ها بخاطر مشکلات مالی لغو نخواهد شد."

در پایان نمایندگان دانشجویان از مدیر فرهنگی و معاون فرهنگی و دانشجویی درخواست کردند که پیگیری جدی در این رابطه انجام شود و در ادامه نماینده معاونت پژوهشی تاکید کرد که به عنوان هماهنگ کننده بین سه معاونت پیگیری مسائل مربوط به انجمن های علمی دانشجویی خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.