پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۳

از میلاد امام رضا (ع) تا عید سعید قربان؛

دومین دوره پویش دانشجویی «به تو از دور سلام» برگزار می شود

ولادت امام رضا

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان دومین دوره پویش به تو از دور سلام را از میلاد با سعادت امام رضا (ع) تا عید سعید قربان برگزار می‌کند.

به گزارش مفدا - گناباد و به نقل از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، دومین دوره پویش «به تو از دور سلام» به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام) تا عید سعید قربان از سوی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از ۱ لغایت ۳۰ تیر ماه سال ۱۴۰۰ در بخش‌های مختلف این پویش شامل: کتابخوانی، محتوای صوتی (پادکست)، عکس و بخش ادبی شرکت کنند.

در بخش کتابخوانی شرکت کنندگان، می‌توانند فایل کتاب امام رضا (علیه السلام) و زندگی گزارش‌ها و داستان‌هایی کوتاه از زندگی و شیوه رفتاری امام رضا (ع) را از سامانه پویش در سایت لبیک دریافت و همان جا به سوالات پاسخ دهند.

در بخش ادبی، شرکت کنندگان می‌توانند، خاطره، شعر، داستان، سفرنامه و دل نوشته با موضوع امام رضا(علیه السلام) و سفر زیارتی عمره دانشجویی را ارسال کنند، شرکت کننده باید صاحب اثر باشد آثار در قالب فایل متنی(word) ارسال شود.

در بخش محتوای صوتی (پادکست)، شرکت کنندگان می‌توانند با موضوع یک حدیث از امام رضا (علیه السلام) در هوای حرم دلتنگی‌ها و شوق زیارت امام رضا (ع) محتوای صوتی حداقل ۳ دقیقه و بدون موسیقی ارسال کنند. (متن مورد نظر را با صدای خود شرکت کنندگان ضبط و ارسال شود).

ستاد، محتوای صوتی شرکت کنندگان را تبدیل به پادکست کرده و منتشر می‌کند عکس نوشته ارسال متن ادبی پیرامون عکس‌های پیشنهاد شده (حداکثر در ۱۲۰ کاراکتر) عکس ارسال عکس‌های یادگاری دسته جمعی در حرم امام رضا (ع) ارسال عکس‌های کاروانی عمره دانشجویی برگزیدگان این بخش با رأی مخاطبین انتخاب خواهند شد.

کاربران می‌توانند از ۱ لغایت ۳۰ تیر ماه با مراجعه به آدرس pouyesh.labbayk.ir و ثبت نام در سامانه، ما را در این پویش همراهی کنند.

ستاد اعلام کرد: با تبلیغ این پویش و دعوت از علاقمندان و دوستان تان، ما را در این حرکت فرهنگی یاری کنید. گفتنی است، به برگزیدگان این پویش هدایای ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.