پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۴

خوابگاه دانشجویی پسران دانشکده علوم پزشکی خلخال بازسازی می شود /نشست دکتر لاری با ریاست؛ معاونت توسعه و معاونت آموزشی، تحقیقات؛ دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی خلخال

1

این نشست با حضور دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، مهندس خدا بنده لو مدیر کل دانشجویی، دکتر محمد مهرتک رئیس دانشکده، دکتر عمران خسروی معاون توسعه و دکتر اسماعیل مهرآیین معاونت آموزشی ،تحقیقات و دانشجویی فرهنگی تشکیل شد.

به گزارش مفدا خلخال، نشست مشترک معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با ریاست دانشکده، معاونت توسعه و معاون آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی خلخال در محل وزارت بهداشت برگزار شد.

دکتر اسماعیل مهرآیین با اعلام این خبر گفت:در این سفر یک روزه موفق شدیم با دکتر لاری و مدیران کل تابعه دیدار و گفتگو کنیم.

وی اظهار داشت :در این نشست چند ساعته علاوه بر گزارش عملکرد حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی خلخال مطالبات خود را با معاون و مدیران حوزه فرهنگی و دانشجویی وزارت متبوع مطرح کردیم.
دکتر مهرآیین با تشکر از مساعدت ها و حمایت های ریاست دانشکده علوم پزشکی خلخال و هم چنین تشکر از دکتر لاری و مدیران تابعه وی خاطر نشان کرد :این نشست در راستای افزایش کیفیت خدمت رسانی، تامین رفاه، معیشت و ایجاد رضایتمندی هرچه بیشتر دانشجویان و همچنین به منظور توسعه، تعمیر و تجهیز زیر ساخت های حوزه دانشجویی و توسعه امور فرهنگی در مناطق کم برخوردار برگزار شد.دکتر مهرآیین افزود :در این نشست تفاهم نامه ای در خصوص کمک به توسعه زیر ساخت های حوزه ی دانشجویی، فرهنگی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان خلخال تنظیم شد که زمان اجرای تفاهم نامه تا دی ماه سال 1400 می باشد.

لازم به ذکر است این تفاهم نامه بین وزارت بهداشت، صندوق رفاه دانشجویی و دانکشده علوم پزشکی خلخال تنظیم شده است که موارد تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد :
بازسازی خوابگاه پسران
بازسازی، تعمیرات و تجهیزات سلف سرویس
محوطه سازی خوابگاه دانشجویان خواهران

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.