پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۳

با مشارکت دو نهاد دانشجویی دیگر:

انجمن علمی تغذیه، "مدرسه پژوهش تابستانه" برگزار می کند

مدرسه تابستانه

این کارگاه آموزشی غیر حضوری که در بستر فضای مجازی و در پلتفرم اسکای روم برگزار می گردد، توسط انجمن علمی تغذیه و با همکاری و مشارکت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده تغذیه و علوم غذایی و نیز انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه ریزی شده است.

انجمن علمی دانشجویان علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری دو نهاد دانشجویی دیگر، اقدام به برگزاری "مدرسه پژوهش تابستانه" نموده است.

به گزارش مفدا شیراز، انجمن علمی دانشجویان علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، از روز ۲۶ تیر ماه جاری، اقدام به برگزاری "مدرسه پژوهش تابستانه" می نماید.

دبیر انجمن علمی تغذیه، درباره این خبر توضیح داد: این دوره آموزشی که از ۲۶ تیر ماه جاری آغاز می گردد به مدت ۱۵ روز و تا روز ۱۰ مرداد ماه ادامه خواهد یافت.

مهران نوری ادامه داد: “مدرسه پژوهش تابستانه” با هدف بالا بردن دانش عمومی دانشجویان در ۴ بسته مجزا، متنوع و موثر برنامه ریزی شده و ارائه "بسته آموزشی کامپیوتر" به عنوان هدیه در کلیه پکیج ها ارائه می گردد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: این کارگاه آموزشی غیر حضوری که در بستر فضای مجازی و در پلتفرم اسکای روم برگزار می گردد، توسط انجمن علمی تغذیه و با همکاری و مشارکت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده تغذیه و علوم غذایی و نیز انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز برنامه ریزی شده است.

او آخرین مهلت ثبت نام برای حضور در این برنامه آموزشی را ۲۳ تیر ماه جاری اعلام نمود و افزود: هزینه شرکت در این کارگاه آموزشی، مبلغ ۲۵۰ هزار تومان بوده و برای ۲۰ نفر اول که پیش از دیگران اقدام به ثبت نام نمایند، ۲۰ درصد تخفیف کلی در نظر گرفته شده، همچنین برای اعضاء انجمن های علمی دانشگاه نیز، ۱۲ درصد تخیف محاسبه می گردد.

این دانشجوی دکترای تخصصی تغذیه، با دعوت از کلیه علاقمندان به مباحث مطرح شده در این کارگاه، لینک ثبت نام برای حضور در این برنامه آموزشی را آدرس الکترونیکی https://idpay.ir/insa-sums/shop معرفی نمود.

نوری، شماره تماس ۰۹۱۳۹۰۰۸۱۷۶ را نیز جهت دریافت اطلاعات بیشتر کاربران در اختیار علاقمندان قرار داد.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز در حال حاضر دارای بیش از ۳۰ انجمن علمی فعال می باشد که در سطح کشور نیز جایگاه بالای علمی و پژوهشی را دارا می باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.