پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار شد

گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی

مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه، مدیر امور دانشجویی، سرپرست جدید مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی و کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه روز سه شنبه ۱تیرماه ۱۴۰۰ در دفتر معاون فرهنگی دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی؛ در ابتدای جلسه دکتر" حسن شاکری" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع) و تشکر و قدر دانی از زحمات ارزشمند دکتر "بهمن بهمنی" رئیس پیشین مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید این مرکز دکتر "هما رضایی " داشتند و افزود؛ بالطبع دانشجویان به علت اینکه در شرایط حساسی از زندگی خود قرار دارند بیشتر به این خدمات مشاوره ای نیاز دارند و به همین دلیل است که مراکز مشاوره دانشجویی می‌توانند نقش قابل توجهی در پایش سلامت جسم و روان دانشجویان داشته باشند. دانشجویان می‌توانند با مراجعه به مرکز مشاوره ، در حل مشکلات خود و تسهیل تصمیم گیری هایشان در موارد گوناگون، از کمک مشاوران متخصص و متعهد بهره ببرند از این حیث مرکز مشاوره دانشجویی یک ضرورت می باشد البته نکته مهم  لزوم همکاری تمامی واحدهای دانشگاه در پیشبرد اهداف مرکز مشاوره و ارتقاء بهداشت روانی دانشجویان است و ان شاء الله با همکاری خوبی که انجام خواهد شد دانشجویان بتوانند با مراجعه به این مراکز، در حل مشکلات خود و تسهیل تصمیم گیری هایشان در موارد گوناگون، از کمک مشاوران متخصص و متعهد بهره ببرند.

در ادامه " اکبر میر جانی اقدم " مدیر امور دانشجویی دانشگاه ؛ ضمن تشکر از زحمات دکتر" بهمن بهمنی" و تبریک به خانم دکتر" هما رضایی" آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان داشتند و گفت: هدف از ارائه خدمات مشاوره روانشناختی، ارتقای بهداشت روانی و کمک به رشد همه جانبه مراجعان در زمینه های تحصیلی، ازدواج، اشتغال و شخصیتی  و... است، ان شاء الله  بتوانیم با حضور شما و سایر کارشناسان مرکز مشاوره دانشجویی برنامه عملیاتی یکساله مرکز را تدوین و بودجه مصوب برنامه های ارائه شده را بگیرم و در آینده ای نزدیک مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه به جایگاهی در دانشگاه برسد که به عنوان بازوی توانمند و یک اتاق فکر هم برای معاونت فرهنگی دانشجویی و هم کل دانشگاه باشد.

در ادامه کارشناسان مرکز ضمن تبریک به سرپرست جدید مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه به معرفی خود و گزارش عملکردی از اقدامات انجام شده در مرکز مشاوره دانشگاه پرداختند.

در ادامه؛ دکتر "هما رضایی" سرپرست جدید مرکز مشاوره دانشگاه ضمن تشکر از حسن نیت و اعتماد معاونت فرهنگی دانشجویی جهت انتخاب ایشان به عنوان سرپرست مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه به ارائه برنامه های خود جهت پیشبرد اهداف معاونت و مرکز مشاوره دانشجویی پرداخت و گفت: مرکز مشاوره خیلی مهم و وظایف بسیار خطیری دارد و اولین اصل همکاری مشترک می باشد تا تفاوت ایجاد کنیم و با تلاش های که خواهیم داشت بتوانیم بعد از ایجاد تفاوت به صورت مستمر فعالیت هارا پیگیری کنیم و همکاری های بین بخشی در جهت نیل به رسیدن اهداف بسیار مهم و اثر گذار خواهد بود و با هدف یاری به دانشجویان برای گذر از مسایل مهم اجتماعی، خانوادگی و فردی و.... فعالیت های خوبی را برای مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی ارائه دهیم.

گفتنی است؛ مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی تحت حمایت و پشتیبانی معاونت فرهنگی دانشجویی فعالیت میکند.

لینک دریافت تصاویر

http://www.mefda.ir/photo/۲۲۳۱۸۴/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.