پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۹

مهلت ارسال چکیده مقالات بیست و دومین کنگره پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی تمدید شد

بيست‌و‌دومين كنگره مجازی ساليانه ملی و هشتمين كنگره بين المللی پژوهشی دانشجويان علوم پزشكی - گناباد

دبیرخانه بیست و دومین کنگره سالیانه ملی و هشتمین کنگره بین المللی دانشجویان علوم پزشکی از تمدید مهلت ارسال چکیده مقالات تا تاریخ ۲۰ تیر ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش مفدا - گناباد، دبیرخانه بیست و دومین کنگره سالیانه ملی و هشتمین کنگره بین المللی دانشجویان علوم پزشکی با توجه به استقبال زیاد و درخواست مکرر دانشجویان، مهلت زمانی ارسال چکیده مقالات را تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۰ تمدید کرد.

لازم به ذکر است روند داوری چکیده مقالات دریافتی آغاز گردیده است و پژوهشگران می توانند با توجه به فرصت پیش آمده نسبت به ارسال چکیده مقالات خود تا تاریخ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۰ اقدام کنند.

آدرس ایمیل جهت ارسال رزومه داوری: 22arcims@gmu.ac.ir

آدرس سایت: http://22arcims.gmu.ac.ir

یادآور می‌شود، بیست و دومین کنگره سالیانه ملی و هشتمین کنگره بین المللی دانشجویان علوم پزشکی، روزهای ۹ تا ۱۱ شهریورماه امسال به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود.

تاکنون شبکه جهانی آموزش و پژوهش علمی یوسرن (USERN)، دانشگاه غالب کابل، موسسه تحصیلات عالی رازی افغانستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل آکسفورد برای مشارکت و پشتیبانی علمی و معنوی در بیست و دومین کنگره پژوهشی سالیانه ملی و هشتمین کنگره بین‌المللی دانشجویان علوم پزشکی اعلام آمادگی نموده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.