جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶

به همت شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی لرستان؛

مشکلات دانشکده دندانپزشکی پیگیری شد

صنفی

طبق جلسه‎ای که میان اعضای شورای صنفی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با دکتر آزادبخت ریاست دانشکده صورت گرفت، تصمیماتی گرفته شد.

به گزارش مفدا تهران، دکتر آزاد بخت در خصوص تشویق دانشجویان تلاشگر گفت: بعد از حضوری شدن ترم (به جز امتحانات مجازی) به هر دانشجویی از هر ترم تحصیلی اگر معدل بالای ۱۷/۵ داشته باشد حداقل ۱میلیون تومان جایزه‎ی نقدی و دانشجویان علوم پایه که در امتحان علوم پایه جزو ۲/۵ درصد باشند یا به اصطلاح استریت شوند ۱۰ میلیون تومان یا یک عدد لب تاب جایزه خواهند داد.

در ادامه جلسه با پیگیری شورای صنفی و همکاری ریاست دانشکده ساعت ورزشی و تفریحی برای دانشجویان به صورت هفتگی هم برای بانوان و هم برای آقایان به صورت مساوی (فوتبال ،پینگ پنگ،والیبال ...) و  ایجاد تور‎های تفریحی و گروهی دانشجویان برقرار خواهد شد.

درخصوص پیگیری دانشجویانی که نوبت واکسن خودشان را از دست دادند، اسامی دانشجویان ارسال شده و درصورت شروع واکسیناسیون مجدد (تخصیص واکسن از سوی وزارت بهداشت) سریعا اطلاع رسانی خواهد شد هم برای دانشجویان علوم پایه و هم دانشجویانی که اکثرا غیر بومی بودند و نوبت واکسن خودشان را از دست دادند.

در خصوص پیگیری سالن ورزشی نظرخواهی خواهد شد هم برای بانوان و هم برای آقایان که به یاری خدا به بهترین نحو زمینه‎ی تفریحی و سرگرمی دانشجویان فراهم شود.

در پایان، نظرات و پیشنهادات خودتان را خصوصا در مورد ساعات ورزشی و تفریحی حتما با روابط عمومی کانال تلگرامی مطرح کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.