شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰

به صورت مجازی برای همه دانشجویان؛

آزمون درس «آشنایی با طب ایرانی و مکمل» تیرماه برگزار می‌شود

آزمون مجازی

آزمون درس «آشنایی با طب ایرانی و مکمل» هکمزمان با سراسر کشور ویژه دانشجویان گروه هدف علوم پزشکی شهرکرد برگزار می شود.

به گزارش مفدا شهرکرد، آقای مرادی مسئول آموزش دانشکده پیراپزشکی علوم پزشکی شهرکرد از انتشار تقویم زمان برگزاری آزمون دوره چهارم درس آشنایی با طب ایرانی و مکمل خبر داد و گفت: این درس برای دانشجویان دکترای عمومی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و کارشناسی پیوسته رشته های پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی و تغذیه به صورت اجباری و برای دانشجویان سایر رشته های علوم پزشکی به صورت اختیاری است.

وی افزود: آزمون فراخوان چهارم درس «آشنایی با طب ایرانی و مکمل» در دو نوبت در روزهای ۶ و ۲۷ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار می شود.

مرادی اضافه کرد: دانشجویانی که مدارک آنها توسط کارشناسان بررسی و تکمیل شده و ثبت نام آنها نهایی است می توانند در آزمون ۶ تیرماه شرکت کنند و سایر دانشجویان بعد از تکمیل مدارک در تاریخ ۲۷ تیرماه آزمون بدهند.

وی ادامه داد: دانشجویان همچنین می توانند از روز دوشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ وارد سایت آزمون دانشگاه علوم پزشکی مجازی به نشانی https://exam.vums.ac.ir شوند و با ورود به پنل کاربری خود – با وارد کردن کد ملی خود هم به عنوان نام کاربری و هم رمز عبور- از زمان برگزاری آزمون خود مطلع شوند.

مرادی یادآور شد: دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه های علوم پزشکی ملزم به ثبت نام و اخذ درس دو واحدی «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» و گذراندن آن به صورت مجازی هستند.

وی خاطرنشان کرد: این درس دو واحدی ویژه دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور است و با مشارکت دفتر طب ایرانی و مکمل، هیات ممتحنه و ارزشیابی رشته طب سنتی و دبیرخانه های تخصصی ارائه می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.