شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱

به همت بیمارستان ضیائیان وبینار مجازی کشوری تروما و چالش های اخلاقی و قانونی آن برگزار شد

وبینار مجازی

وبینار مجازی کشوری تروما با همت بیمارستان ضیائیان برگزار شد و استادان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران چالش ها و مسایل اخلاقی و قانونی آن را مورد بررسی قرار داده و در این زمینه سخنرانی کردند.

به گزارش مفدا تهران، بیمارستان ضیائیان، به همت این مرکز وبینار مجازی کشوری تروما و چالش های اخلاقی و قانونی آن روز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ برگزار شد.
این وبینار با سخنرانی استادان هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران شامل دکتر نادری عیسوی متخصص طب اورژانس، دکتر مهدی شفیعی ثابت متخصص مغز و اعصاب، دکتر مهدی رضایی متخصص ارتوپدی، دکتر محمد سعید طاهری متخصص پزشکی قانونی و دکتر ابوالفضل زنده دل  متخصص داخلی این بیمارستان همراه بود که به ترتیب هر کدام در خصوص نحوه برخورد با بیمار ترومایی در اورژانس، نحوه برخورد با ترومای سر در اطفال و بزرگسال،  نحوه برخورد با بیماران ترومایی در اورژانس، مسائل قانونی بیمارانی ترومایی و مسائل اخلاقی در مواجهه با بیماران ترومایی سخنرانی کردند.
در این وبینار ۱۵۰ نفر از متخصصان و پزشکان عمومی که در سامانه آموزش مداوم پزشکان ثبت نام کرده بودند شرکت داشتند که در پایان این بینار به سوالات آنها پاسخ مکفی ارائه شد.
 توضیح اینکه برای هر یک از شرکت کنندگان در این وبینار ۳  امتیاز بازآموزی تعلق خواهد گرفت.

کد خبرنگار: 240301

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.