جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲

رییس و اعضای هییت رییسه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در انتخابات 1400 شرکت کردند

ایرانشهر

دکتر کردی؛ رییس به همراه دکتر وطن خواه؛ سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی و اعضای هییت رییسه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با حضور در پای صندوق رای شعبه دانشگاه، در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 شرکت کردند.

به گزارش مفدا ایرانشهر، صبح امروز سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در شهرستان ایرانشهر آغاز شد.

ستاد دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر یکی از شعبه اخذ رای و پذیرای انتخاب سرنوشت ساز مردم بود.

دکتر کامران کردی؛ رییس دانشگاه به همراه دکتر ناصر وطن خواه؛ سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی و اعضای هییت رییسه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر به نظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 همزمان با مردم سراسر کشور با حضور در پای صندوق رای شعبه دانشگاه در اولین ساعات امروز شرکت کردند.

دکتر کامران کردی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در حاشیه این مراسم در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر بیان کرد: شرکت در انتخابات یک تکلیف سیاسی و دینی برای همه مردم ایران است تا آینده و سرنوشت کشورشان را انتخاب و از دخالت بیگانگان جلوگیری کنند.

وی افزود: من از کلیه دانشجویان و همکاران در دانشگاه و ملت فهیم ایران می خواهم برای سرافرازی و سربلندی میهن و ثبات عزت و اقتدار پایدار امروز با در دست داشتن شناسنامه های خود به پای صندوق های رای بیایند.

وی اشاره کرد: انتخاب یک فرد اصلح برای داشتن یک کشور قدرتمند و افتخار آفرین لازم و ضروری است که باید مردم به این امر مهم توجه ویژه کنند.

دکتر ناصر وطن خواه؛ سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اظهار کرد: امروز ملت ایران برخلاف یاوه گویی غربی ها با عشق به انقلاب و نظام به پای صندوق ای رای می آیند تا برگ زرینی در تاریخ کشور ثبت و به یادگار بگذراند.

وی اضافه کرد: شیعه و سنی، فارس و بلوچ بدون توجه به زیاده خواهی دشمن با لبیک به ندای رهبر انقلاب برای ادامه دادن راه شهیدان رای خود را در صندوق می اندازند تا مسیر توسعه و پیشرفت انقلاب سرعت بیشتری داشته باشد.

وی اذعان کرد: اگر امروز مردم ما پی صندوق رای نیایند یعنی پذیرفتند که برای آینده شان دیگران تصمیم بگیرند اما وقتی با گام های استوار قدم برمیدارند یعنی اجازه هیچ دخالت و تعرضی به غرب و استکبار را نمی دهند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.