پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹

راه اندازی پویش «من رأی می‌دهم» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

گزارش تصویری / پیوستن کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به پویش «من رأی می‌دهم»

به همت مدیریت تعالی فرهنگی، روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی (مفدا)، و بسیج دانشگاه علوم پزشکی گناباد، پویش «من رأی می‌دهم» راه اندازی شد.

به گزارش مفدا – گناباد، حسین توکلی ثانی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه در این باره اظهار کرد: این پویش با هدف با هدف بصیرت افزایی و مشارکت حداکثری، فعالانه و آگاهانه دانشگاهیان علوم پزشکی در پای صندوق‌های رای برگزار گردیده است.

وی تصریح کرد: دانشگاهیان همواره در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی کارنامه خوبی را از خود به یادگار گذاشته‌ اند و همواره دین خود را به انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادا کرده اند.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: خنثی سازی توطئه‌ها و تهدیدات دشمنان ازمهم ترین کاربرد ویژه انتخابات و مشارکت سیاسی مردم در ایران است.

توکلی ثانی افزود: دانشگاهیان با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، فرد افراد اصلح  را در انخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخابات خواهند کرد.

مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی گناباد اذعان کرد: اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه، همواره در همه صحنه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی و اجتماعی، علمی و پژوهشی کشور کارنامه خوبی را از خود به یادگار گذاشته‌اند؛ لذا در انتخابات پیش رو نیز مشارکت حداکثری این عزیزان را شاهد خواهیم بود.

شایان ذکر است تمامی پرسنل سازمان مرکزی و معاونت‌های دانشگاه، کادر درمان بیمارستان و اورژانس ۱۱۵ گناباد به این پویش پیوسته اند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.