چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹

انتخابات اعضای انجمن ورزش های همگانی دختران دانشگاه برگزار شد

ورزش همگانی

با برگزاری انتخابات انجمن ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تهران، اعضای این انجمن معرفی شدند.

به گزارش مفدا تهران، انتخابات اعضای انجمن ورزش های همگانی دانشجویان دختردانشگاه، روز یکشنبه 2 خرداد 1400 با حضور دانشجویان دختر عضو انجمن های ورزشی دانشگاه، دانشجویان فعال در تیم های ورزشی و کارشناس اداره ورزش های همگانی مدیریت تربیت بدنی به صورت آنلاین در فضای اسکای روم معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار شد.
در این جلسه ابتدا نماینده دانشجویان با بیان اینکه هر حرکتی با یک نقطه اثر شروع می‌شود و هر میزان که نقطه اثر قدرتمندتر باشد موج بزرگ تری در دانشگاه ایجاد می کند، تاکید کرد: دانشجویانی که در انتخابات انجمن های ورزشی شرکت کردند می توانند به عنوان الگو، منشا اثر باشند و موج ورزشی را در تمامی دانشگاه علوم پزشکی تهران ایجاد کنند.
وی همچنین این موج ورزشی را باعث تحول عظیمی در ورزش دانشجویی دانشگاه به ویژه ورزش همگانی دانست و تصریح کرد: اگر ورزش های همگانی در دانشگاه نهادینه شود، می تواند بر ارتقای سطح سلامت دانشجویان دانشگاه بسیار تاثیرگذار باشد و ما دانشجویان عضو انجمن، سفیران این حرکت مهم هستیم و باید ایده‌های نو را از سمت دانشجویان پذیرا باشیم و برای ارتقای سطح کیفی و کمی رشته های ورزش همگانی استفاده کنیم.
همچنین دانشجویان معتقد بودند، انجمن ورزش های همگانی با شعار ورزش برای همه دانشگاه، سعی در نزدیک کردن دانشجویان به ورزش دارد به گونه ای که معتقد است با توجه به سلیقه و علاقه، هرکس، هرکجا و هر وقت بتواند ورزش کند.
بر این اساس و در پایان رأی گیری، فروزان بیگلری دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه به عنوان رییس انجمن، سبا محمدی دانشجوی رشته دندانپزشکی و نازنین فتحی دانشجوی دکتری ایمونولوژی پزشکی به عنوان نایب رییس و دبیرانجمن و الهام بهروزپور، نگار بیژنی، فریده دهاز و مریم نیکخواه به عنوان عضو انجمن ورزش های همگانی دانشگاه علوم پزشکی تهران معرفی شدند.
خبرنگار: معصومه فتحعلی زاده

کد خبرنگار: 240401

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.