چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳

از سلسله نشست‌های توانمندسازی و رشد فردی ؛

وبینار کشوری "به وقت خودشناسی" برگزار می‌شود

کارگاه / سبزوار

به همت مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران  و معاونت دانشجویی فرهنگی وزارت بهداشت، سلسله نشست هایی تحت عنوان «به وقت خودشناسی» ، ویژه اساتید و دانشجویان سراسر کشور، چهارشنبه های آخر هرماه ، به صورت آنلاین برگزار می شود.

به گزارش مفدا گلستان ،  به همت  مرکز مشاوره و راهنمایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای افزایش مهارت ها و توانمندسازی و رشد فردی، سلسله نشست های مجازی باعنوان «به وقت خود شناسی» در چهارشنبه های آخر هرماه، با سخنرانی دکتر آذرخش مکری روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ویژه اساتید و دانشجویان سراسر کشور برگزار می شود .
گفتنی است دومین نشست مجازی با عنوان «حس های بد ما » روز چهارشنبه 26 خرداد  1400 از ساعت 17:30 تا 19 در محیط اسکای روم معاونت دانشجویی فرهنگی به نشانی vsca.tums.ac.ir/tv برگزار شد.
لازم به ذکر است ، شرکت در این کارگاه برای دانشجویان و اساتید سراسر کشور آزاد است.

ضمنا علاقمندان می‌توانند با ورود به لینک‌های زیر در این سلسله وبینارها که با سخنرانی دکتر آذرخش مکری روانپزشک و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران خواهد بود شرکت نمایند.

www.vsca.tums.ac.ir/tv 

 www.student.ut.ac.ir/tv۲ 

 www.instagram.com/javanehjahad

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.