دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

شورای فرهنگی

صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه ، معاونین فرهنگی دانشجویی ، آموزشی و سایر اعضا جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در سالن جلسات ستاد مرکزی برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت ، در ابتدای این جلسه حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی گزارشی از برنامه های برگزار شده در یک ماه گذشته ارائه کرد و اظهار داشت:پیش بینی می شود در یک ماه آینده پروژه سالن چندمنظوره فرهنگی ورزشی پیامبر اعظم (ص)تکمیل و آماده بهره برداری شود.

وی درادامه به فعالیتهای انجام شده در معاونت فرهنگی دانشجویی با موضوع مشارکت در انتخابات اشاره کرد ، و گفت: روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی با هدف مشارکت حداکثری جامعه دانشگاهی بدون جهت گیری های سیاسی به تولید محتوادر قالب پوستر، عکس نوشته، اینفوگرافی و مصاحبه با دبیران تشکل های دانشجویی ، شورای صنفی ، نماینده نهادهای فرهنگی و انجمن های علمی و... نموده است ، که لازم است از همکاری روابط عمومی ستاد مرکزی دانشگاه به جهت همکاری با روابط عمومی این معاونت در انتشار اخبار در کانال های مربوطه تشکر نمایم.

سپس دکتر اصغر مکارم رئیس دانشگاه با تأکید بر اهمیت و جایگاه فعالیتهای فرهنگی در دانشگاه گفت: بدون شک اجرای برنامه های فرهنگی در شرایط کنونی کشور در کنار فعالیت های آموزشی بسیار مهم و تأثیرپذیری زیادی در جامعه مخاطب دارد و صرفا برگزاری برنامه مد نظر نیست مهم کیفیت و بازخورد آن در مجموعه دانشگاه و جامعه است.

در ادامه این جلسه مسئول بسیج دانشجویی و دبیر انجمن اسلامی برنامه های پیشنهادی خود را ارئه و پس از بحث و تبادل نظر مصوب گردید که کلیه نهادهای فرهنگی ، تشکل های دانشجویی و انجمن های علمی برنامه های پیشنهادی خود را بصورت سه ماهه تدوین نموده  و در اختیار امور فرهنگی جهت طرح در شورای فرهنگی ارائه نمایند.

کد خبرنگار:۲۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.