دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴

روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه خبر داد؛

کتاب «نحوه تنظیم اسناد مالی در دانشگاه‌های خدمات بهداشتی و درمانی و گذری بر قوانین و مقررات مربوطه» منتشر شد

کتاب «نحوه تنظیم اسناد مالی در دانشگاه‌های خدمات بهداشتی و درمانی و گذری بر قوانین و مقررات مربوطه» منتشر شد

کتاب «نحوه تنظیم اسناد مالی در دانشگاه‌های خدمات بهداشتی و درمانی و گذری بر قوانین و مقررات مربوطه» تألیف محدثه ملکان و کبرا پروین، در 200 صفحه در نشر آدینه گل مهر به‌تازگی به چاپ رسیده است.

به گزارش مفدابهشتی- این کتاب کاربردی برای حساب‌رسیِ مالی دانشگاه‌ها و مدرسه‌های عالی پزشکی ایران به همراه آیین‌نامه‌ها و جدول‌های کاربردی در بهار 1400 به بازار کتاب‌های تخصصی وارد شده‌است.

خانم کبرا پروین مدیر امور مالی معاونت دانشجویی و فرهنگی به همراه خانم محدثه ملکان کارشناس این مدیریت به منظور ایجاد وحدت رویه در به‌کارگیری قوانین و مقررات مالی، آیین‌نامه‌ی مالی و معاملاتی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، هم‌چنین رعایت تمامیِ قوانین و مقررات مرتبط با رویه‌های مالی بر آن شدیم تا با حول و قوه‌ی الاهی گامی هرچند کوتاه بدین منظور برداریم.

این کتاب در دو فصل تهیه شده‌است. فصل نخست به کلیاتی از نحوه‌ی تنظیم اسناد مالی، کنترل‌های داخلی و چه‌گونگیِ ثبت رویدادهای مالی در سیستم حساب‌داری مستقر در تمامیِ واحدهای زیرمجموعه‌ی دانشگاه‌های علوم پزشکی برمی‌گردد. هم‌چنین شرح کاملی از هزینه‌یابی بر مبنای فعالیت آورده است. در فصل دوم به منظور بیان کامل قانون و مقررات مرتبط با تنظیم سند مالی در دانشگاه‌های علوم پزشکی، تمامیِ قانون‌های مرتبط و مهم آمده است.

گفتنی‌ست این کتاب را می‌توان از کتاب‌فروشی‌های معتبر به بهای 50هزار تومان تهیه کرد.

انتهای خبر

کد خبرنگار: 110215

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.