دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲

در شورای فرهنگی دانشگاه؛

حردانی: فعالیت‌های دانشجویان در شش ماه گذشته به‌صورت مجازی و حضور در جشنواره‌های ملی بسیار چشمگیر بود

شورای فرهنگی خرداد1400 اهواز

دکتر امیرکمال حردانی معاون فرهنگی و دانشجویی در شورای فرهنگی دانشگاه گفت: فعالیت‌های دانشجویان در شش ماه گذشته به‌صورت مجازی و حضور در جشنواره‌های ملی بسیار چشمگیر بود.

به‌گزارش مفدااهواز؛ این جلسه یکشنبه 23 خردادماه 1400 با حضور دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه، دکتر امیر کمال حردانی معاون فرهنگی و دانشجویی، مهندس محمد امین حبیبی مدیر فرهنگی، اعضای شورا و نمایندگان تشکل‌های اسلامی، هیئت و بسیج دانشجویی، انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی در سالن شماره 2 حوزه ریاست برگزار گردید. در این جلسه گزارشی از فعالیت‌های ترم جاری کانون‌های فرهنگی دانشجویی، تشکل‌های اسلامی دانشجویان، هیئت دانشجویی، انجمن‌های علمی، نشریات دانشجویی و همچنین ارائه نظرات اعضای محترم شورای فرهنگی در خصوص فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان در ترم جاری با هدف ارتقاء فعالیت‌ها و بررسی نامه های واصله انجمن اسلامی دانشجویان پیرو خط امام( ره) و گزارشی از وضعیت کلی پیشنهادهای واصله به دبیرخانه شورای فرهنگی در خصوص اولویت‌های فرهنگی در سال جاری و تدوین برنامه پیش رو ارائه و بحث و تبادل نظر شد.

به‌گزارش مفدااهواز ؛ این جلسه یکشنبه 23 خردادماه 1400 با حضور دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشگاه، دکتر امیر کمال حردانی معاون فرهنگی و دانشجویی، مهندس محمد امین حبیبی مدیر فرهنگی، اعضای شورا و نمایندگان تشکل‌های اسلامی، هیئت دانشجویی و بسیج دانشجویی، انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی در سالن شماره 2 حوزه ریاست برگزار گردید.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در این جلسه گفت: فعالیت‌های دانشجویان در این شش ماه گذشته به‌صورت مجازی به‌ویژه در جشنواره‌های ملی بسیار چشمگیر بوده‌است و کارنامه فعالیت‌های دانشجویان در این زمینه گواه است.

وی خاطرنشان کرد :دانشجویان در این شرایط کرونایی با معاونت فرهنگی و دانشجویی ارتباطشان را به‌خوبی حفظ کردند و با توجه به علاقه‌مندی که در این زمینه داشتن خیلی کمک‌کننده بودند.

حردانی تصریح کرد :در این شش ماه گذشته محدودیت‌های اداری و مالی در خصوص پرداخت هدایا که از منبع خارج از شمول دانشگاه پرداخت می‌شد به دلیل تاخیر باعث دل‌خوری‌هایی شده بود که بحمدالله با عنایت و همکاری رییس دانشگاه این مشکل حل‌شده است.

وی خاطر نشان کرد: در سال 1400 بعد از آماده‌سازی ساختمان‌ها و مکان‌های فرهنگی و دانشجویی ما بایدتلاش کنیم به‌دنبال ساختارها باشیم تا بتوانیم شرایط مطلوب‌تری را در آینده رقم بزنیم.

در ادامه این جلسه مدیر فرهنگی دانشگاه با تشکر از تشکل‌های دانشجویی بیان داشت: با توجه به کمبودها و مشکلاتی که داشتیم انصافاً دانشجویان به‌طور شبانه‌روز پای کار بودند و آرمان‌ها را به‌خوبی حفظ کردند و مسلماً بخشی از فعالیت‌ها با توجه به این‌که به فضای مجازی کشیده شد؛ خیلی از مسئولین از این فعالیت‌ها مطلع نبودند اما مجموعه‌های مختلف دانشجویی زحمت کشیدن و  جریانهای سیال و پویای دانشجویی حفظ کردند و موجب شد برنامه های خیلی خوبی در شش ماه گذشته صورت پذیرد.

در پایان سایر اعضای محترم شورای فرهنگی دانشگاه، نظرات و دیدگاه‌های خود را جهت ارتقاء فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان ارائه دادند.

در ابتدای جلسه نمایندگان تشکل‌ها و نهادهای مختلف دانشجویی گزارشی از عملکرد حوزه فعالیتی خودشان ارائه دادند.

 نگارنده رسول بازدار گندمانی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.