یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۸

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر خبر داد:

ساماندهی خوابگاه‌ها؛ یک نیاز ضروری و اولویت دار/ تکمیل پروژه مجتمع خوابگاهی نیازمند ۵۴۰ میلیارد ریال وام از وزارت بهداشت است

بازدید از مجتمع خوابگاهی

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در بازدید از پروژه مجتمع خوابگاهی سایت جدید دانشکده پزشکی گفت: تکمیل پروزه خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نیازمند اخذ و جذب وام ۵۴۰ میلیارد ریالی از وزارت بهداشت است تا مشکل اسکان دانشجویان ما حل شود و بتوانیم این نیاز ضروری و مهم را ساماندهی کنیم.

به گزارش مفدا ایرانشهر، دکتر ناصر وظن خواه؛ سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر صبح امروز به همراه مهناز دیده ور؛ مدیر دانشجویی فرهنگی و حسن مهدوی فر؛ مسئول امور عمومی از پروژه مجتمع خوابگاهی سایت جدید دانشکده پزشکی بازدید کرد.

دکتر ناصر وطن خواه در حاشیه بازدید از این مجتمع های خوابگاهی در گفت و گو با خبرنگار سرویس صنفی رفاهی پایگاه خبری مفدا ایرانشهر بیان کرد: مجتمع خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر که در سایت جدید دانشکده پزشکی جانمایی شده است دارای ظرفیت ۶۰۰نفری می باشد که بخشی از مشکل ما را پس از راه اندازی رفع خواهد کرد.

وی افزود: در حال حاضر اسکلت این سه بلوک احداث شده و برای تکمیل این پروژه نیازمند جذب و اخذ وام ۵۴۰میلیارد ریال از وزارت بهداشت هستیم.

وی گفت: برای استقرار کامل دانشجویان ما نیازمند احداث یک مجتمع خوابگاهی دیگر با ظرفیت مشابه این مجتمع هستیم تا بتوانیم پذیرای همه دانشجویان دانشگاه باشیم.

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: در حاضر ما ۲ مجموعه خوابگاهی برای دانشجویان دختر و ۲ مجموعه برای دانشجویان پسر در سه نقطه شهر داریم که فاصله آنها تا دانشگاه و استیجاری بودنشان برای ما بودجه زیادی را هزینه می کند.

وی اظهار کرد: راه اندازی این مجتمع خوابگاهی و احداث یک مجتمع دیگر علاوه بر حذف هزینه های زیادی باعث راحتی و آسایش دانشجویان  ما می شود.

دکتر وطن خواه خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی که با کمبود بودجه مواجه هستیم ساماندهی خوابگاه ها یک نیاز ضروری و اولویت دار برای ما در دانشگاه است.

وی اذعان کرد: در حال پیگیری تکمیل شدن فاز نهایی سالن ورزشی سایت دانشکده پزشکی هستیم تا بتوانیم مهرماه امسال آن را به بهره برداری برسانیم و معضل کمبود فضای ورزشی ما حل شود.

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: سلف سرویس دانشکده پزشکی در حال تکمیل و همه تلاش ما بهره برداری از آن در سال جدید است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.